Blog o Szczecinie - ciekawe miejsca, hotele i wydarzenia w Szczecinie

 Symulator na wzgórzu

mag, Kurier Szczeciński, 19.07.2017
Kategoria: Artykuł
[dodane 19.07.2017, g. 22:57 przez –– Ferrix]
strona główna »
wyszukiwanie »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum
Dyskusja na temat tej informacji jeszcze się nie rozpoczęła. Możesz być pierwszym, który napisze do niej komentarz! Wejdź na forum.

Newag SA nie tylko wyprodukuje dla naszego województwa 27 nowoczesnych pociągów Impuls. Nowosądecka spółka ma także dostarczyć symulator do szkolenia przez Przewozy Regionalne maszynistów obsługujących te elektryczne zespoły trakcyjne. Wiemy już, gdzie będzie on działać i kto go zrobi.

Oddział Zachodniopomorski Przewozów Regionalnych do 25 lipca czeka na oferty od zainteresowanych „Przebudową i przystosowaniem budynku pod symulator jazdy wraz z zagospodarowaniem terenu Sekcji Eksploatacji i Utrzymania Taboru” przy ul. Białowieskiej w Szczecinie. Zamówienie będzie realizowane w etapach. Pierwszy do połowy grudnia br. Drugi do końca lutego przyszłego roku.

Symulator ma działać tam, gdzie jest teraz zrujnowana stołówka spółki Przewozy Regionalne, czyli na terenie lokomotywowni Szczecin Wzgórze Hetmańskie. Zadaniem wyłonionego w tym postępowaniu wykonawcy będzie zamiana stojącej w sąsiedztwie torów kolejowych rudery w centrum szkoleniowe maszynistów. Mają w nim być także organizowane konferencje. W części podpiwniczonej budynku zaplanowano zaś sale ekspozycyjne oraz pomieszczenia techniczne.

Przeczytaj całość na stronie: Kurier Szczeciński »

źródło: Kurier Szczeciński
brak komentarzy | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2018 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)