Forum

Więcej pociągów w regionie

Nowy bezpośredni pociąg do Przemyśla, dodatkowe połączenie do Wrocławia, zwykły, więc tańszy pociąg do Gdańska i pospieszny do Warszawy przez Bydgoszcz - to główne zmiany w rozkładzie jazdy PKP ze Szczecina Głównego.

wysłane przez pioko17 38

Rozkład kolejowy dużo się zmienił. Chciałbym zauważyć, że na trasie Szczecin - Zielona Góra - Wrocław Główny pozostał tylko 1 pociąg pospieszny, z 3 w starym rozkładzie. Rownież znaczące jest to że uruchomiono połączenie pociągu pospiesznego na trasie Goleniów - Gryfice - Kołobrzeg (rel. Bielsko-biała - Wrocław - Zielona Góra - Szczecin Główny - Goleniów - Swinoujście / Kołobrzeg).

-- Szczecin żyje Volvo!

wysłane przez Mareczek 5

pioko17 napisał(a):

> Rozkład kolejowy dużo się zmienił. Chciałbym zauważyć, > że na trasie Szczecin - Zielona Góra - Wrocław Główny > pozostał tylko 1 pociąg pospieszny, z 3 w starym > rozkładzie.

Można uznać, że zostały 2, ponieważ obecny sezonowy to połączenie dwóch, ze Świnoujścia i Kołobrzegu.

Co do "Czcibora" to ktoś tym jeździł? :)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez marko 4

Mareczek napisał(a):

> Można uznać, że zostały 2, ponieważ obecny sezonowy to > połączenie dwóch, ze Świnoujścia i Kołobrzegu.

No i do tej części do Kołobrzegu będą musieli ściągnąć jakieś spalinowe loki :D Oby to fiaciki były. A tak wogóle to nie wiesz może co robi SU45-241 przy szopie dla spalinówek na SPC? Bo coś mi sie zdaje, że chyba będą ją remontować...

>Co do "Czcibora" to ktoś tym jeździł? :)

Były dni, w których był pełny. Ale przeważnie to tak samo jak "Wiking" - woził powietrze.

wysłane przez Mareczek 5

marko napisał(a):

> No i do tej części do Kołobrzegu będą musieli ściągnąć > jakieś spalinowe loki :D Oby to fiaciki były.

Muszę Cię zwartwić, ale pociąg jest rozpisany na "stonkę", SM42 i Cargo raczej tak pojedzie. Przykład - tegoroczny Woodstock.

> A tak wogóle to > nie wiesz może co robi SU45-241 przy szopie dla spalinówek na > SPC? Bo coś mi sie zdaje, że chyba będą ją remontować...

Wiem, że przytargali jakiś czas temu trochę złomu na SPC, w tym m.in. fiata o którym wspomiasz. Czy będą reanimować? Wątpie, szczególnie że szopa w Krzyżu ma jeszcze trochę sprzętu "pod parą".

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids