Forum

EP09 za chwilę zjedzie na stację postojową "Zaleskie...

zdjęcie
EP09 za chwilę zjedzie na stację postojową "Zaleskie Łęgi" z IC "Chrobry"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
stare dobre czasy...zdaje się, że od 2005 roku EP09 już się u nas nie pojawia?
Piotr napisał(a):

> stare dobre czasy...zdaje się, że od 2005 roku EP09 już > się u nas nie pojawia?

No niestety EP09 nie ma chyba od czasu wprowadzenia postoju dla "Chrobrego" w Poznaniu (to będzie jakoś 12.12.2004). :(
man751 napisał(a):

> No niestety EP09 nie ma chyba od czasu wprowadzenia postoju dla > "Chrobrego" w Poznaniu (to będzie jakoś 12.12.2004). :(

w ogóle ciekawostką jest, że EP09 pojawiał się u nas cyklicznie i wypadało, że powinien kursować w 2006 roku...tak się nie stało, może powróci w 2007?;). Byłoby super...
Piotr napisał(a):

> w ogóle ciekawostką jest, że EP09 pojawiał się u nas > cyklicznie i wypadało, że powinien kursować w 2006 roku...tak > się nie stało, może powróci w 2007?;). Byłoby super...

Dokładnie. Również z roku na rok mam jakieś ciche nadzieje, że Chrobry znów zawita do Szczecina z dziewiątką. Póki co musimy się pocieszyć EP08 i to nie zawsze...

-- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mam zaszczyt tam pracowac i powiem wam ze najlepiej podobaja mi sie wagony które przyjezdzają pociagiem z Niemiec. Są poprostu super.

wysłane przez Mareczek 5

sobek napisał(a):

> Mam zaszczyt tam pracowac i powiem wam ze najlepiej podobaja > mi sie wagony które przyjezdzają pociagiem z Niemiec. Są > poprostu super.

No cóż, Niemcy są kilka lat świetlnych do przodu w stosunku do naszego PKP (chociaż i u nas coraz lepiej).

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jak to sie nie pojawi jechalem nim do zakopanego w 2006roku w czerwcu .

wysłane przez Mareczek 5

przemek napisał(a):

> Jak to sie nie pojawi jechalem nim do zakopanego w 2006roku w > czerwcu .

Taaa. W ogóle byś napisał o co Ci chodzi, bo zapewne masz odpowiedź do Jacka, więc należy skorzystać ze stosownej funkcji (odpowiedz na post).

-- "Proszę Państwa, mamy muchę w studiu! Może chce z nami pograć?" - (C) Paweł Orleański podczas teleturnieju "Lingo"

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids