Forum

Ostatnie dni szczecińskich "bip"

zdjęcie
Ostatnie dni zachodniopomorskich "bip"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Kriz8

Hmmm, napewno szczecińskich? Czy może jednak szczecineckich?

Pokemony atakują...
Kriz8 napisał(a):

> Hmmm, napewno szczecińskich? Czy może jednak > szczecineckich?

Mam na myśli ZPRu :)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Kriz8

Mareczek napisał(a):

> Kriz8 napisał(a):

> > Hmmm, napewno szczecińskich? Czy może jednak > > szczecineckich? > > Mam na myśli ZPRu :)

To trzeba było napisać "zachodniopomorskich" ;) Bo ktoś jeszcze uwierzy że w XXI wieku st.mac. Szczecin miała wagony Bhp.

-- Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Pokemony atakują...
Kriz8 napisał(a):

> To trzeba było napisać "zachodniopomorskich" ;) > Bo ktoś jeszcze uwierzy że w XXI wieku st.mac. Szczecin miała > wagony Bhp.

Mnie się wydaje, że są to chojnickie bipy. W 2003r. mieli jeszcze "jajecznice" na stanie. Teraz praktycznie wszytkie mają już przemalowane w barwy żółto-niebieskie. Napewno chojnicki jest lok. SU45-117
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Kriz8

marko napisał(a):

> Mnie się wydaje, że są to chojnickie bipy. W 2003r. mieli > jeszcze "jajecznice" na stanie. Teraz praktycznie wszytkie mają > już przemalowane w barwy żółto-niebieskie. Napewno chojnicki > jest lok. SU45-117

W 2003 roku Szczecinek miał jeszcze sporo sprawnych własnych "bip", więc raczej nie skłaniałbym się ku wersji "chojnickiej".

-- Ignorancja jest cechą głupców...

Pokemony atakują...

wysłane przez Bodek

marko napisał(a):

> > Mnie się wydaje, że są to chojnickie bipy. W 2003r. mieli > jeszcze "jajecznice" na stanie. Teraz praktycznie wszytkie mają > już przemalowane w barwy żółto-niebieskie.

Owszem mieli i mają, ale Szczecinek też miał w tym czasie.

> Napewno chojnicki jest lok. SU45-117

Napewno nie. CM Szczecin, CMST Szczecinek.
Bodek napisał(a):

> Napewno nie. > CM Szczecin, CMST Szczecinek.

Tak, rzeczywiście, zgadza się. Mój błąd :P. Pomyliłem się bo często tego loka widzę w Chojnicach i mój wujek na nim dość często jeździł.