Forum

Ostatnie dni szczecińskich "bip"

zdjęcie
Ostatnie dni zachodniopomorskich "bip"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Kriz8 35

Hmmm, napewno szczecińskich? Czy może jednak szczecineckich?

Pokemony atakują...
Kriz8 napisał(a):

> Hmmm, napewno szczecińskich? Czy może jednak > szczecineckich?

Mam na myśli ZPRu :)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Kriz8 35

Mareczek napisał(a):

> Kriz8 napisał(a):

> > Hmmm, napewno szczecińskich? Czy może jednak > > szczecineckich? > > Mam na myśli ZPRu :)

To trzeba było napisać "zachodniopomorskich" ;) Bo ktoś jeszcze uwierzy że w XXI wieku st.mac. Szczecin miała wagony Bhp.

-- Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Pokemony atakują...
Kriz8 napisał(a):

> To trzeba było napisać "zachodniopomorskich" ;) > Bo ktoś jeszcze uwierzy że w XXI wieku st.mac. Szczecin miała > wagony Bhp.

Mnie się wydaje, że są to chojnickie bipy. W 2003r. mieli jeszcze "jajecznice" na stanie. Teraz praktycznie wszytkie mają już przemalowane w barwy żółto-niebieskie. Napewno chojnicki jest lok. SU45-117
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Kriz8 35

marko napisał(a):

> Mnie się wydaje, że są to chojnickie bipy. W 2003r. mieli > jeszcze "jajecznice" na stanie. Teraz praktycznie wszytkie mają > już przemalowane w barwy żółto-niebieskie. Napewno chojnicki > jest lok. SU45-117

W 2003 roku Szczecinek miał jeszcze sporo sprawnych własnych "bip", więc raczej nie skłaniałbym się ku wersji "chojnickiej".

-- Ignorancja jest cechą głupców...

Pokemony atakują...

wysłane przez Bodek

marko napisał(a):

> > Mnie się wydaje, że są to chojnickie bipy. W 2003r. mieli > jeszcze "jajecznice" na stanie. Teraz praktycznie wszytkie mają > już przemalowane w barwy żółto-niebieskie.

Owszem mieli i mają, ale Szczecinek też miał w tym czasie.

> Napewno chojnicki jest lok. SU45-117

Napewno nie. CM Szczecin, CMST Szczecinek.
Bodek napisał(a):

> Napewno nie. > CM Szczecin, CMST Szczecinek.

Tak, rzeczywiście, zgadza się. Mój błąd :P. Pomyliłem się bo często tego loka widzę w Chojnicach i mój wujek na nim dość często jeździł.