Forum

Przeprosiny

wysłane przez marko 4

Kilka dni temu w jednym z tematów dotyczących powrotu pociągów pasażerskich na linię trzebieską bardzo ostro skrytykowałem pracę na kolei użytkownika MaTe (Mateusz Żmuda). Po rozmowie z jedną z osób (nazwiska nie wymienię - ale nie związaną z tym forum i pracą na kolei w rejonie Szczecina) postanowiłem publicznie: 1) Przeprosić użytkownika MaTe za swoje chamskie zachowanie wobec jego osoby i krytykę jego pracy. Było to związane z postem, w którym zamieścił on krytykę wiedzy kolejowej posiadanej przez jednego z użytkowników forum KOMIS i pracownika PKP PLK jednocześnie. Ja również będę pracował na stanowisku jakie zajmowuje obecnie ten użytownik więc mnie też uraziła ta krytyka w stosunku do tej osoby. Jednak to nie usprawiedliwia mojego zachowania w stosunku do użytkownika MaTe. 2) Uświdomiłem sobie, że nie ważne jest, kto jaką szkołę skończył i jaką wiedzę na temat pracy swojej oraz innych osób posiada. Ważne jest to, że wykonuje swoją pracę dobrze i działa na korzyść swojej firmy. Najważniejszym jednak jest aby nie mieszać się do pracy innych osób tylko patrzeć jak wykonuje się swoją. 3) Postanowiłem również przeprosić użytkownika Kriz8 za wyrażenie: "Wydawało mi się, że Phobos i inni stworzyli to forum z myślą o dodawaniu informacji i m.in. o "dowiadywaniu się". [...] Widzę jednak, że dalej można spotkać tu osobników, którzy nie specjalnie rozumieją, jakie są idee tego forum." Jesteś dłużej na tym forum ode mnie i na pewno wiesz jak się tutaj zachowywać i jakie są cele oraz idee tego forum.

Za swoje naganne zachowanie jeszcze raz przepraszam i obiecuję, że więcej nie będzie miała tego typu sytuacja z mojej strony miejsca. Proszę wymienionych użytkowników o wybaczenie (o ile to możliwe), a administratorów o nie usuwanie mojego posta.
Przeprosiny · 17 lat temu · marko
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · MaTe
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · marko
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · MaK
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · Kriz8
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · MaK