Forum

Więcej jednostek - nowe trasy

Niebawem do pięciu jednostek zmodernizowanych w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego TRANSPORT jeżdżących obecnie na terenie województwa zachodniopomorskiego dołączy 9 kolejnych.

wysłane przez Titanic1912 5

Cóż dodać czas przejazdu coraz lepszy, standart obsługi, oraz większa ilość pociągów więc może w końcu kolej zacznie wygrywać z busami :) na trasie Szczecin- Świnoujście

-- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez smollo

Titanic1912 napisał(a):

> Cóż dodać czas przejazdu coraz lepszy, standart obsługi, > oraz większa ilość pociągów więc może w końcu kolej > zacznie wygrywać z busami :) na trasie Szczecin- > Świnoujście

Dokładnie tak jest. Osobiście cieszy mnie fakt, że linia E 59 na odcinku Ś-cie Szczecin jest może nie modernizowana, ale przywracana jest jej prędkość szlakowa, wynosząca dla pociągów pasażerskich 100 km/h - 120 km/h. A w dalszej kolejności plany na modernę pod 160 km/h a nawet i 200 km/h dla pociągów z wychylnym pudłem :)

wysłane przez marko 4

Na jakich trasach będą jeździć nasze ED72 po przejęciu przez modernizacje pociągów do Koszalina i Świnoujścia? Czyżby miały trafić na pociągi do Kostrzyna i Krzyża?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.