Forum

"Kibelek" do Gryfina

zdjęcie
"Kibelek" do Gryfina
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Może wie ktoś, kiedy PKP zachodniopomorskie przewozy regionalne przemalują wszystkie en57 w takie ładne barwy???Uwazam przy okazji, że chyba są to najlepszy w całej Polsce schemat malowania:)

-- Ostatnia pieśń o Wolności
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Lukasy

dyrdus napisał(a):

[ciach]

W całej Polsce je tak malują.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Lukasy napisał(a):

> W całej Polsce je tak malują.

A cos mi się o uszy obiło ze na przykład na Mazowszu inaczej maluja, na Śląsku tez, ale nie dam sobie głowy uciąć,(bo tylko słyszałem).

-- Ostatnia pieśń o Wolności

wysłane przez Kriz8

dyrdus napisał(a):

> A cos mi się o uszy obiło ze na przykład na Mazowszu inaczej > maluja, na Śląsku tez, ale nie dam sobie głowy uciąć,(bo > tylko słyszałem).

No na Mazowszu akurat są Koleje Mazowieckie, i rzeczywiście mają swój schemat malowania. Natomiast to malowanie na zdjęciu przyjęto za obowiązujące dla PKP PR gdzieś od wiosny ubiegłego roku i teraz wszystkie jednostki po NR czy po NG będą przychodziły w takim malowaniu. Trochę czasu jeszcze zleci zanim wszystkie nasze jednostki dostaną takie barwy, rewizja EZT wypada mniej więcej co 3 lata, a mamy kilka jednostek po NR na wiosnę 2006 w malowaniu "bydgoskim" (niebieskie z żółtym pasem i "strzałą ;-) ). Więc do wiosny 2009 wszystkie powinny mieć to malowanie, o ile "góra" znów sobie nie wymyśli kolejnego schematu.

-- Ignorancja jest cechą głupców...

Pokemony atakują...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Kriz8 napisał(a):

>Więc do wiosny 2009 wszystkie powinny mieć to > malowanie, o ile "góra" znów sobie nie wymyśli kolejnego > schematu.

Aha, więc miejmy nadzieje ze plany się do 2009 nie zmienią i wszystkie będą w takich barwach. A swoja droga fajnie by było jakby każdy oddział regionalny miał swój schemat malowania, ale to chyba tylko fantazja:)

-- Ostatnia pieśń o Wolności

wysłane przez Lukasy

dyrdus napisał(a):

> A swoja droga fajnie by było jakby każdy oddział regionalny miał > swój schemat malowania, ale to chyba tylko fantazja:)

Kiedyś były takie plany.

-- Analfabetom STOP!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/