Forum

Podwyżka cen biletów

Obniżenie cen biletów na terenie aglomeracji szczecińskiej kończy dobre informacje dla pasażerów PKP. Od 1 marca spółka "Przewozy Regionalne" podnosi ceny biletów jednorazowych i okresowych.

wysłane przez Iwo

Coż, bilet sieciowy tygodniowy staje się coraz mniej atrakcyjną ofertą. Ze 120 potem 130, 150 zł teraz na 165 zł. Brawo!

wysłane przez Mareczek 3

Iwo napisał(a):

> Coż, bilet sieciowy tygodniowy staje się coraz mniej > atrakcyjną ofertą. Ze 120 potem 130, 150 zł teraz na 165 > zł. Brawo!

Dokładnie i jeszcze te lanie wody na www:

"PKP Przewozy Regionalne" ulepszają swoją ofertę przewozową i taryfową, tak by była jak najbliższa oczekiwaniom naszych klientów, zarówno tych dojeżdżających do pracy i szkoły, jak i wyjeżdżających na dalekie wycieczki, wczasy czy urlopy. Poprzez atrakcyjne oferty spółka stara się również dotrzeć do osób, które do tej pory nie korzystały z przejazdów koleją."

W sumie przy powyższym chowa sie słynne hasło: "czemu te patki lecą szybciej, może gdzieś się spieszą?" :)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Iwo

Mareczek napisał(a):

> Dokładnie i jeszcze te lanie wody na www: > > "PKP Przewozy Regionalne" ulepszają swoją ofertę > przewozową i taryfową, tak by była jak najbliższa > oczekiwaniom naszych klientów, zarówno tych dojeżdżających > do pracy i szkoły, jak i wyjeżdżających na dalekie > wycieczki, wczasy czy urlopy. Poprzez atrakcyjne oferty > spółka stara się również dotrzeć do osób, które do tej > pory nie korzystały z przejazdów koleją."

Cóż, bełkot. Dalej twierdzę, że na Grójeckiej poza paroma wyjątkami dalej pracuje beton.

Niestety oferty na Stargard czy Gryfino zginą w tłumie szumu podwyżek. Bilety droższe - więcej kombinatorów i gapowiczów.

> W sumie przy powyższym chowa sie słynne hasło: "czemu te > patki lecą szybciej, może gdzieś się spieszą?" :)

Eheheehh, chyba nie.

-- Witam! Proszę przygotować bileciki do kontroli! :))

wysłane przez Iwo

Iwo napisał(a):

> teraz na 165 > zł. Brawo!

Autopoprawka. 160 zł od 01 marca.

wysłane przez byk

JUŻ 165 w wakacje tamte jechałem za 150zł i było warto teraz już 165zł masakra troche a takie fajne plany były na wakacje i jeszcze moga podwyszyć do wakacji.

wysłane przez Moderator 0

byk napisał(a):

> masakra troche

Masz rację: Twoja składnia i spójnośc w większości zdań woła o pomste do nieba. :(

moderator@mkm.szczecin.pl