Forum

PKP rozdarło kopertę

Tylko jedna oferta wpłynęła na ogłoszony przez PKP przetarg na wykonawcę częściowego remontu dworca Szczecin Główny. W ciągu tygodnia ma się okazać, czy ten wykonawca zostanie wybrany w przetargu. Jeśli nie, zakończenie pierwszej części remontu przed finałem regat The Tall Ships' Races stanie pod dużym znakiem zapytania.

wysłane przez Piotr

I tak dziwne, że ktoś się zglosił :>, ale pewnie zaraz się okaże, że coś nie gra w papierach i wszystko od nowa...Ja chciałbym chociaż, aby rozstawili rusztowania...Najlepiej z każdej strony :>. Jest też wzmianka, że kolejnym etapem modernizacji dworca będzie remont zadaszenia nad peronem 1 :).

Ja bardzo chciałbym, aby w przyszłości (po wybudowaniu nowego dworca) na miejscu starego powstało muzeum :). Miasto Szczecin prawdopodobnie zakupi kolekcję unikatowych pojazdów i tak mi się wydaje, że na Niemierzynie może zrobić się ciasno...Fajnie byłoby podziwiać część pojazdów w holu dworca głównego i jakieś parowozu przed peronem 1 :) no i linia "0" "Muzeum Dworzec Główny - Zajezdnia Niemierzyn" :) Ehhhh fajnie by było...Rozmarzyłem się :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
PKP rozdarło kopertę · 16 lat temu · Piotr
Re: PKP rozdarło kopertę · 16 lat temu · tom1
Re: PKP rozdarło kopertę · 16 lat temu · Piotr
Re: PKP rozdarło kopertę · 16 lat temu · TCT
Re: PKP rozdarło kopertę · 16 lat temu · tom1
Koperta rozdarta...i? · 16 lat temu · Piotr