Forum

Mają pociąg do kolei

Ich fascynacja koleją to pomysł na życie. O pociągach wiedzą wszystko. Opowiadają o nich z zachwytem i pasją.

wysłane przez marko 4

Jakby na PKP każdy choć w niewielkim stopniu podchodził do wykonywanej przez siebie pracy tak jak podchodzą do tego miłośnicy kolei to nasza kolej wyglądałaby zupełnie inaczej. Szkoda, że niektórzy z obecnie pracujących na kolei traktuje swoje obowiązki jak karę lub przymus.

-- Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię - (c)G.S.Patton

wysłane przez Iwo

Cóż, " bohaterowie " artykułu nie raz dali popis swojego zachowania niestety na minus działając jeszcze w SMK 2 czy jakoś tak w Poznaniu, choćby takie kwiatki jak obrażanie pracowników PKP, ale cóż...

-- Prawdziwi twardziele swych kartek nie ukrywają!

wysłane przez MarcinB

Iwo napisał(a):

ciach

Może napiszesz więcej szczegółów, tak rzucać oskarżeniami każdy potrafi. Ja też mogę napisać, że Iwo to TW i wielki obrońca układu :)

wysłane przez Iwo

Mr_Reaper napisał(a):

> Może napiszesz więcej szczegółów, tak rzucać > oskarżeniami każdy potrafi.

Nie mam takiej potrzeby, mi wystarczył wątpliwy kontakt z jednym z tych osobników, poza tym, przepatrz sobie archiwum PMK, wpisz SMK S2 i wszystko stanie się jasne.

też mogę napisać, że Iwo > to TW i wielki obrońca układu :)

Kto wie...

-- Prawdziwi twardziele swych kartek nie ukrywają!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Witam

Chciałbym się dowiedzieć, czemu Iwo masz o nas złe zdanie. Ja nie znam cię a jeśli Łukasz cie zna to nie mój problem ,czemu więc mnie obraziłeś słowami: Cóż " bohaterowie " artykułu nie raz dali popis swojego zachowania niestety na minus działając jeszcze w SMK 2 czy jakoś tak w Poznaniu.

Po pierwsze ja nie byłem nigdy w S2 poznańskim w S2 był poza Łukaszem K. ze Świnoujścia Radowław J. , oraz Mateusz B. Więc chciałbym się dowiedzieć czemu mnie się czepiłeś nie mogłeś tylko napisać o Łukaszu K.

P.S

Ja nie daję złego przykładu jako mk wszyscy miłośnicy i kolejarze mnie cenią za oddanie do pasji kolejowej.

Następnym razem proszę pisać jaśniej i wskazać daną osobę dokładnie

Pozdrawiam Ćwikła Maciej

wysłane przez Iwo

mk_maciek napisał(a):

[ ciach ]

Nie będę publicznie z Wami dyskutować, swoje zdanie mam i go nie zmienię.

wysłane przez Mareczek 5

Iwo napisał(a):

> Nie będę publicznie z Wami dyskutować, swoje zdanie mam i go > nie zmienię.

Ale Maciek pisze, że on w SMK nie był więc czemu pod jego adresem kierujesz oskarżenia? Tak samo ja mogłem z Łukaszem pójść do gazety i zrobić w/w artykuł przez co byś powiedział że obrażałem pracowników PKP tylko dlatego że znam Łukasza.

PS. To jest tylko przykład, Łukasza oczywiście nie znam :)

-- "Proszę Państwa, mamy muchę w studiu! Może chce z nami pograć?" - (C) Paweł Orleański podczas teleturnieju "Lingo"

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez MQ ?

Iwo napisał(a):

> Nie będę publicznie z Wami dyskutować, swoje zdanie mam i go > nie zmienię.

Mi to brzmi jak "Spadaj, więcej wiem o tobie niż ty sam".

Wybacz, Iwo, ale nie można poważnie traktować zarzutów, których nie jesteś w stanie/nie chcesz w jakikolwiek sposób udowodnić, i których część w dodatku została na starcie obalona. Czy to przypadkiem nie podchodzi pod pomówienie?

wysłane przez Iwo

mkubien napisał(a):

> Mi to brzmi jak "Spadaj, więcej wiem o tobie niż ty sam".

Nie Maćku, nie chciałem, aby to tak zabrzmiało.

> Wybacz, Iwo, ale nie można poważnie traktować zarzutów, > których nie jesteś w stanie/nie chcesz w jakikolwiek sposób > udowodnić, i których część w dodatku została na starcie > obalona. Czy to przypadkiem nie podchodzi pod pomówienie?

Sprawa dotyczy tylko Łukasza wymienionego w tym artykule, miałem bardzo niemiłe, a wręcz wulgarne rozmowy z tym młodym chłopakiem poprzez gg, w żaden sposób nie dotyczy to osoby która występuje na tym forum. Tyle tytułem wyjaśnienia. Jeśli kogoś uraziłem, najmocniej przepraszam. Nie będę tutaj przytaczał wyciągu z rozmów poprzez gg bo to nie miejsce ani pora.

-- Prawdziwi twardziele swych kartek nie ukrywają!
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.