Forum

SP42 z 48502? Czy to jest możliwe?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Witam! Ma początek chciałbym się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum;) A więc przjde do sedna: czy jest to prawdą, że z sezonowym pośpiechem 48502 Bielsko-Biała Główna - Kołobrzeg będzie jeździła SP42-065? Ostatnio na WRP toczyła się na ten temat dyskusja i nijaki 'mk_maciek' ze Świnoujścia pisał, że ma wiarygodne info z ZZPR-u, że na tym pociągu będzie śmigać kociołek, jak i również Rumun z CM Szczecin. Nie wiem jak oceniać te doniesienia, ale coś wydają mi się one małowiarygodne, lub ktoś z PR przez nieuwagę pomylił kociołka ze zwykła stonką. Zrozumiałbym gdyby pociąg ten jeździł planowo 'zimową porą'. Ale w wakacje i to na dodatek w porze dziennej [nie żebym miał coś przeciwko łajkom - wręcz przeciwnie]?

Jak ocenić to info?
Frost napisał(a):

> Jak ocenić to info?

Z tego co wiem, kociołek śmiga czasami na manewrach, co oznacza że jest sprawny. Ponadto rozkład jest rozpisany na SM42, jednakze czy Cargo wystawi jakąś mocniejszą maszynę w stosunku do planu - po zeszłorocznych Woodstockach szczerze wątpię.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez MaTe

Mareczek napisał(a):

> Z tego co wiem, kociołek śmiga czasami na manewrach, co > oznacza że jest sprawny. Ponadto rozkład jest rozpisany na > SM42, jednakze czy Cargo wystawi jakąś mocniejszą maszynę w > stosunku do planu - po zeszłorocznych Woodstockach szczerze > wątpię.

Pociąg ten będzie obsługiwany przez SM42.

pozdr MaTe

wysłane przez (użytkownik usunięty)

MaTe napisał(a):

> Pociąg ten będzie obsługiwany przez SM42.

Pytaniem jest teraz skąd 'mk_maciek' miał takie info, bo kilkakrotnie podawał do wiadomości informację o ST43 i SP42, a następnie podał dokładne numery tej maszyny (065), autoryzując swoją wypowiedź wiadomościami z PR.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez MaTe

Frost napisał(a):

> Pytaniem jest teraz skąd 'mk_maciek' miał takie info, bo > kilkakrotnie podawał do wiadomości inforamcję o ST43 i SP42, a > następnie podał dokładne numery tej maszyny (065), autoryzując > swoją wypowiedź widomościami z PR.

Widocznie sufit autoryzował. W całości dementuje powyższe informacje.

pozdrawiam MaTe