Forum

Więcej pociągów

W dniu 1 czerwca ulegnie nieco zmianie rozkład jazdy pociągów na terenie naszego województwa. Główną częścią tych zmian jest uruchomienie czterech zupełnie nowych pociągów osobowych.

wysłane przez mkokolus

Sądzę że ten pociąg do Gryfina o 3:20 w weekendy został uruchomiony ze względu na osoby wracające z dyskotek klubów i pubów itd.

wysłane przez Bauer

mkokolus napisał(a):

> Sądzę że ten pociąg do Gryfina o 3:20 w weekendy został > uruchomiony ze względu na osoby wracające z dyskotek > klubów i pubów itd.

Zapewne, w końcu majówka jest hehe poza tym ludzie chcą się dłużej pogościć i coś wypić więc taki kurs się przyda.

-- "Marnotrawstwo, marnotrawstwo i jeszcze raz głupota! - Prof. Kaszubowski ;)

wysłane przez Pepe 235

Bauersoon napisał(a):

> Zapewne, w końcu majówka jest hehe poza tym ludzie chcą się > dłużej pogościć i coś wypić więc taki kurs się przyda.

No ja nic nie mam przeciw majówce. Tylko, że zmiany będą dopiero od 1 czerwca. :)

-- admin@mkm.szczecin.pl

wysłane przez Bauer

man751 napisał(a):

> No ja nic nie mam przeciw majówce. Tylko, że zmiany będą > dopiero od 1 czerwca. :)

Kurde, widzisz ten majówkowy nastrój baletów mi się udziela za bardzo no ;] Wielkie przepraszam ;D

-- "Marnotrawstwo, marnotrawstwo i jeszcze raz głupota! - Prof. Kaszubowski ;)

wysłane przez Titanic1912 5

man751 napisał(a):

> Bauersoon napisał(a):

> > Zapewne, w końcu majówka jest hehe poza tym ludzie chcą się > > dłużej pogościć i coś wypić więc taki kurs się przyda. > > No ja nic nie mam przeciw majówce. Tylko, że zmiany będą > dopiero od 1 czerwca. :)

Ale na szczescie na okres dni Gryfina bedzie uruchomiony specjalny pociag o 1 z Gryfina do Szczecina Glownego :)

-- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Piotr

mkokolus napisał(a):

> Sądzę że ten pociąg do Gryfina o 3:20 w weekendy został > uruchomiony ze względu na osoby wracające z dyskotek > klubów i pubów itd.

I wydaje mi się, że takie połączenie faktycznie ma rację bytu :). Znałem kiedyś osoby, które bardzo narzekały, że nie mają pociągu w przybliżonej godzinie :).

wysłane przez Iwo

Piotr napisał(a):

> I wydaje mi się, że takie połączenie faktycznie ma rację > bytu :). Znałem kiedyś osoby, które bardzo narzekały, że > nie mają pociągu w przybliżonej godzinie :).

Jeszcze w tym pociągu powinna jechać " ekipa pod wezwaniem " czyli z 10 SOKów + 10 kontrolerów, bo pachnie mi to " darmobusem " do Gryfina.

-- Prawdziwi twardziele swych kartek nie ukrywają!

wysłane przez pioko17 38

A czy wiadomo już które pociągi będą miały korektę?

wysłane przez Kriz8

Jak obwieszczają plakaty na Dworcu Głównym, o godzinie 10:35 pojedzie nowy pociąg do Choszczna (a nie jak zapowiadano do Krzyża), natomiast do Krzyża zostanie wydłużony dotychczasowy pociąg do Choszczna, startujący z SG o 13:35. Obydwa będą kursować codziennie.

-- ...ostatni zjazd po dykcie...

Pokemony atakują...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.