Forum

Dni Techniki Kolejowej

W dniach 15-17 czerwca 2007 w Szczecinie oraz w innych miejscach na terenie kraju odbędą się "Dni Techniki Kolejowej". Poniżej przedstawiamy program obchodów.

wysłane przez Iwo

Widać szykują nam się dwie imprezy kolejowe dla wszystkich. To pocieszająca informacja. Organizatorom życzę tłumów gości oraz zachęcam do większej reklamy tego typu imprez. Szkoda, że kolejowych dni techniki nie można połączyć z np. takimi samymi dniami komunikacji miejskiej, zorganizować dwie duże połączone ze sobą imprezy.

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej !

wysłane przez Lukasy

Iwo napisał(a):

> Widać szykują nam się dwie imprezy kolejowe dla > wszystkich.

Ciekaw jestem, jak wypadnie ta pierwsza, bo w tamtym roku w Stargardzie przyszło mało ludzi. Mam nadzieję, że teraz wzmożona reklama i większa liczba atrakcji przyciągnie dużo więcej ludzi i wszyscy będą się wspaniale bawić ;)

> Szkoda, że kolejowych dni techniki nie można połączyć > z np. takimi samymi dniami komunikacji miejskiej, > zorganizować dwie duże połączone ze sobą imprezy.

Móc to pewnie i można, tylko zabierać się na trzy tygodnie przed faktem to chyba już lekko po czasie.

-- Baczność! Dozorca w wagonie!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Iwo

Lukasy napisał(a):

> > Móc to pewnie i można, tylko zabierać się na trzy tygodnie > przed faktem to chyba już lekko po czasie.

Niestety jest zdecydowanie za późno. Szkoda, że osoby które wiedziały o przygotowaniach do takiej imprezy wcześniej nic nie powiedziały.

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej !
SPC

wysłane przez luki663719 17

A czy będą jakieś obchody tej imprezy w SPC, bo jakoś z artykułu tego nie zrozumiałem dosłownie. W zeszłym roku albo 2 lata temu można było poprowadzić sobie EU07, pooglądać warsztat czy makiety (podziwiam tych co je robili!), tylko wtedy to była bodajże 60 rocznica istnienia lokomotywowni SPC.

wysłane przez Sakorius

luki663719 napisał(a):

> A czy będą jakieś obchody tej imprezy w SPC, bo jakoś z > artykułu tego nie zrozumiałem dosłownie.

Więc cytuję: "- miejsce imprezy: stacja Szczecin Gł. - peron 1 tor 5, dwa perony "turystyczne" przy torach 29, 27, 25, 23, 21"

Teraz chyba dosłownie zrozumiałeś ;]