Forum

"Masuren Express" relacji Kaliningrad/Ełk - Berlin z...

zdjęcie
"Masuren Express" relacji Kaliningrad/Ełk - Berlin z opóźnieniem 70 minut zbliża się do stacji w Jankowie Pomorskim
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Do autora:

Gdybyś robił to zdjęcie dzień później, to oprócz zrobienia zdjęcia gagarowi, zobaczyłbyś w oknie mnie :) Oczywiście w jedynej zielonej dwójce wibrującej zaraz za gagarem :)

Mam tylko jedno pytanie, jak daleko przed Jankowem robiłeś zdjęcie?

Pozdrawiam i podziwiam wytrwałość fotografa :)

-- Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]
techno napisał(a):

> Do autora: > > Gdybyś robił to zdjęcie dzień później, to oprócz > zrobienia zdjęcia gagarowi, zobaczyłbyś w oknie mnie :) > Oczywiście w jedynej zielonej dwójce wibrującej zaraz za > gagarem :)

Niestety możliwość wyjazdu miałem tylko w sobotę, własnego auta się jeszcze nie dorobiłem :)

> Mam tylko jedno pytanie, jak daleko przed Jankowem robiłeś > zdjęcie?

Zdjęcie popełnione zostało dokładnie kilka metrów za tarczą ostrzegawczą do semafora wjazdowego stacji Jankowo Pom. Tarczę zasłania tutaj skład, a wprawne oko zauważy w tle wieżę ciśnień w Drawsku. Pierwotnie planowałem zdjęcie wykonać w Drawsku (byłem tam już o 4:40) ale pociąg się nie zjawiał więc nie byłem pewien czy jechał czy może pojedziedzie opóźniony (planowy przejazd przez Jankowo 4:55). Więc z buta ruszyszem do Jankowa licząc, że go złapię pod semaforem wjazdowym, w między czasie napatoczył się gagar z bruttem z Runowa. A ten skład jadąc w godzinach szynobusa do Szczecina zaskoczył mnie właśnie w tym miejscu :) Później ta SU45-260 wracała z bruttem do Szczecinka, zdjęcie wrzucę niebawem gdy je obrobię.