Forum

Remont z niespodziankami

Jest nadzieja, że częściowy remont dworca Szczecin Główny zakończy się przed finałem The The Tall Ships' Races, który odbędzie się w sierpniu. Wieloletnie zaniedbania wymusiły zwiększenie zakresu prac.

wysłane przez tom1

Mnie najbardziej cieszy z tego artykułu nowy zegar i napis na budynku. Szczególnie ten drugi- z pogiętych blach, z czasów komuny, z którego dawno już znikneły neony, wygladał szpetnie. Mam nadzieję, że nowy napis będzie podsietlany i nocą dworzec będzie wyglądał efektowniej.

wysłane przez Piotr

tom1 napisał(a):

> Mnie najbardziej cieszy z tego artykułu nowy zegar i napis > na budynku. > Szczególnie ten drugi- z pogiętych blach, z czasów komuny, > z którego dawno już znikneły neony, wygladał szpetnie. > Mam nadzieję, że nowy napis będzie podsietlany i nocą > dworzec będzie wyglądał efektowniej.

Szkoda tylko, że nie będzie "klapek" na peronach :/ wstyd...W trakcie regat będzie niezły bajzel...

wysłane przez Mareczek 5

Piotr napisał(a):

> Szkoda tylko, że nie będzie "klapek" na peronach :/ > wstyd...W trakcie regat będzie niezły bajzel...

No niestety, ale wcześniej został juz postawiony krok do przodu. Z drugiej strony zakładanie na szybko klapek i brak odpowiednich testów mógłby doprowadzić do jeszcze większego bajzlu niż ich brak. Na szczęście Szczecin to nie Poznań Głowny :)

-- - A jak długo się znacie? - Od dziecka. - O, to bardzo długo, prawda? - Nasze dziecko ma 3 miesiące... - (C) KMN

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez pioko17 38

Na dworcu Głównym śpi wiele bezdomnych. Psują widok i obrzydzają. Często piją alkohol lub żebrają. Czy nie można ich przegonić, tak jak zrobino kilka lat temu w Dąbiu?