Forum

Godz. 5:32, sprawca wieczornego zamieszania stoi...

zdjęcie
Godz. 5:32, sprawca wieczornego zamieszania stoi kilkanaście metrów od miejsca wykolejenia
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Nie określałbym tej lokomotywy jako sprawcy całego zamieszania. Moim zdaniem wina spada tu na wadliwego "anglika" (rozjazd krzyżowy), który już dawno powinien być wymieniony, a nie był. Rozjazd ten miał wadliwy napęd i nie było dnia żeby dyżurny z Regalicy aby go przestawić musiał go ręcznie korbować. Ponadto rozjazd był dobity przez wieczne hamowanie na nim, więc nie dziwię się, że nie wytrzymał i padł akurat pechowo pod pociągiem. Dodam, że nie było to pierwsze wykolejenie w tym miejscu i na tym samym rozjeździe. To okazało się na tyle poważne, że wreszcie PLK musiała wymienić cały rozjazd - wreszcie.

-- Dyżurny Ruchu to zawód, w którym - oprócz prowadzenia ruchu - jest się, nastawniczym, księgowym, zwrotniczym, manewrowym, wypełniaczem papierków, sprzątaczem, poganiaczem i kucharzem. I niech teraz ktoś powie, że jest to prosty zawód
marko napisał(a):

> To okazało się na tyle poważne, że > wreszcie PLK musiała wymienić cały rozjazd - wreszcie.

Tak, wczoraj jechałem tamtędy o 13:00 to ekipa pracowała przy wymianie a byczek jeszcze stał na moście. Wiadomo czy już wymieniono ten rozjazd?

-- Bejbe Bejbe!!! ;););););)
Bauersoon napisał(a):

> Tak, wczoraj jechałem tamtędy o 13:00 to ekipa pracowała > przy wymianie a byczek jeszcze stał na moście. Wiadomo czy > już wymieniono ten rozjazd?

Wczoraj po 20 prace przerwali i dziś jeszcze je kontynuowano. Pewnie wszystko już jest naprawione.

-- Dyżurny Ruchu to zawód, w którym - oprócz prowadzenia ruchu - jest się: nastawniczym, księgowym, zwrotniczym, manewrowym, wypełniaczem papierków, sprzątaczem, poganiaczem i kucharzem. I niech teraz ktoś powie, że jest to prosty zawód
marko napisał(a):

> Wczoraj po 20 prace przerwali i dziś jeszcze je kontynuowano. > Pewnie wszystko już jest naprawione.

Kibelki jadące w kierunku Dąbia na SPA zjeżdżają na przeciwny do podg. Zdroje i tam powrót na właściwy.

-- - A jak długo się znacie? - Od dziecka. - O, to bardzo długo, prawda? - Nasze dziecko ma 3 miesiące... - (C) KMN

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids