Forum

Herb Szczecina na taborze

wysłane przez scw4444

Proszę Was o pomoc gdzie/do kogo ewentualnie w MZK mógł bym się zgłosić w celu pozyskania (aspekt finansowy również biorę pod uwagę) "naklejek" herbu szczecina na tabor. Chodzi mi o 14 takich naklejek. Moim celem jest ich naklejenie na wszystkich środkowych szybach szczecińskich "siódemek", które obecnie jeżdżą. Ze swojego żródła dowiedziałem sie właśnie, że kiedyś załatwiało się takie naklejki w MZK. Z góry wielkie dzięki za pomoc.

pozdrawiam

SCW4444

wysłane przez Iwo

scw4444 napisał(a):

> Proszę Was o pomoc gdzie/do kogo ewentualnie w MZK mógł > bym się zgłosić w celu pozyskania (aspekt finansowy > również biorę pod uwagę) "naklejek" herbu szczecina na > tabor. Chodzi mi o 14 takich naklejek.

Do nikogo. MZK nie prowadzi produkcji / sprzedaży naklejek. Zamów sobie w drukarni lub poszukaj w sklepach papierniczych.

> Moim celem jest ich > naklejenie na wszystkich środkowych szybach szczecińskich > "siódemek", które obecnie jeżdżą.

Że co?

> Ze swojego żródła > dowiedziałem sie właśnie, że kiedyś załatwiało się > takie naklejki w MZK.

Dobrze piszesz. Kiedyś.

-- - Poprosze studencki!
- Nie ma :D

wysłane przez Bauer

Iwo napisał(a):

> Że co?

Sądzę że chodzi o lokomotywę.

wysłane przez Iwo

Bauersoon napisał(a):

> Sądzę że chodzi o lokomotywę.

Hmmm, nie pomyślałem o tym, skojarzyło mi się z tramwajami linii 7, ale to chyba skrzywienie zawodowe. Wracając do meritum sprawy, herby są np. w papierniczym na Wyzwolenia, w sklepach z pamiątkami. Ale czy aż tak duże jak mamy na taborze MZK to nie mam pojęcia.

-- - Poprosze studencki!
- Nie ma :D

wysłane przez Piotr

scw4444 napisał(a):

> Proszę Was o pomoc gdzie/do kogo ewentualnie w MZK mógł > bym się zgłosić w celu pozyskania (aspekt finansowy > również biorę pod uwagę) "naklejek" herbu szczecina na > tabor.

Idąc w kierunku zamku jest taki mały sklepik z pamiątkami(róg Korsarzy/Farna) na pewno mają tam różne naklejki.