Forum

Węglarka wciągana do wywrotnicy

zdjęcie
Węglarka wciągana do wywrotnicy
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Bauer

Super :D Zdjęcie jest wspaniałe, jestem pod wrażeniem pomysłowości i wykonania. I te zarośnięte tory po lewej stronie :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Bauer napisał(a):

> Super :D Zdjęcie jest wspaniałe, jestem > pod wrażeniem pomysłowości i wykonania.

A dziekuje, a gdyby ktos chcial zobaczyc jak to wyglada w ruchu to moze sobie obejrzec filmik do pobrania z www.wojtazz.irssi.pl/temp/port.avi (14 mega, dostalem warunkowe zezwolenie na podanie linka od jednego z Adminow za co mu serdecznie dziekuje ;) ). Filmik troche jest "trzesacy" bo bylo zimno dosc a nie mialem statywu :/ Do tej czesci portu nie mozna sobie ot tak wejsc wiec chyba warto zobaczyc :)

-- - Ciekawe dlaczego na wyświetlaczu jest Stocznia Szczecińska a nie Zajezdnia Golęcin? -Bo to bis tylko bez bisa! (C) by Wojtazz & Mareczek

wysłane przez Bodek

wojtazz napisał(a):

> > A dziekuje, a gdyby ktos chcial zobaczyc jak to wyglada w ruchu > to moze sobie obejrzec filmik do pobrania z > www.wojtazz.irssi.pl/temp/port.avi (14 mega, dostalem warunkowe > zezwolenie na podanie linka od jednego z Adminow za co mu > serdecznie dziekuje ;) ). Filmik troche jest "trzesacy" bo > bylo zimno dosc a nie mialem statywu :/ Do tej czesci portu nie > mozna sobie ot tak wejsc wiec chyba warto zobaczyc :)

No jestem pod wrażeniem Wojtek! Piękne foto!! A jak tam się dostać? :)
Bodek napisał(a):

> No jestem pod wrażeniem Wojtek! Piękne foto!! > A jak tam się dostać? :)

My akurat zorganizowaliśmy sobie wycieczkę po porcie jako Koło Naukowe Transportu WZiEU i autokarem jeździliśmy z pracownikiem Zarządu Portów najpierw po części drobnicowej a potem po części masowej portu.

-- - Ciekawe dlaczego na wyświetlaczu jest Stocznia Szczecińska a nie Zajezdnia Golęcin? -Bo to bis tylko bez bisa! (C) by Wojtazz & Mareczek

wysłane przez Ralf

wojtazz napisał(a):

> My akurat zorganizowaliśmy sobie wycieczkę po porcie jako Koło > Naukowe Transportu WZiEU i autokarem jeździliśmy z pracownikiem > Zarządu Portów najpierw po części drobnicowej a potem po > części masowej portu.

A no :) Ale troche nudą wiało bo mieliśmy wycieczke objazdową prawie jak japońscy turyści (robiliśmy często zdjęcia przez szyby autokaru). No i przewodnik się w kilku miejscach pomylił :P Szkoda tylko, że na Ewe nie mogliśmy wejść...

-- Czekam na tramwaj - powiadomcie rodzinę...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.