Forum

Kolejne remonty w zachodniopomorskim

Jak podaje strona internetowa PKP Polskie Linie Kolejowe, rozpisano kolejne przetargi na remonty linii i obiektów kolejowych na terenie naszego województwa.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy ktos wie co sie dzieje z szynobusem do Kalisza Pomorskiego? Od jakiegos czasu jezdzi komunikacja zastepcza, czy to może przez jakiś remont?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

kallies napisał(a):

> Czy ktos wie co sie dzieje z szynobusem do Kalisza > Pomorskiego? Od jakiegos czasu jezdzi komunikacja zastepcza, > czy to może przez jakiś remont?

Widziałem jakieś ogłoszenia na dworcu w Dąbiu i wynikało z nich że to tylko na kilka dni bo cośtam dłubią.

-- jednym słowem - Volvo
MC napisał(a):

> Widziałem jakieś ogłoszenia na dworcu w Dąbiu i wynikało z > nich że to tylko na kilka dni bo cośtam dłubią.

Warto dodać, że szynobus dojeżdża do Prostyni. Tak przynjamniej wynika z innego ogłoszenia na Głównym.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton

wysłane przez (użytkownik usunięty)

marko napisał(a):

> Warto dodać, że szynobus dojeżdża do Prostyni. Tak > przynjamniej wynika z innego ogłoszenia na Głównym.

Tak tak tamto zawierało też taką informację że KKZ Prostynia Kalisz Miasto i nawet po ludzku skomunikowana... Jak robili cośtam ostatnio między Łobzem a Rąbinem (?) to czas czekania na autobus był w godzinach...

-- jednym słowem - Volvo
MC napisał(a):

> Tak tak tamto zawierało też taką informację że KKZ Prostynia > Kalisz Miasto i nawet po ludzku skomunikowana... Jak robili cośtam > ostatnio między Łobzem a Rąbinem (?) to czas czekania na autobus > był w godzinach...

Yo, Łobez - Rąbino, tylko po pierwsze porównaj odległości pomiędzy tymi miejscowościami a po drugie porównaj potoki. Doliczając możliwości firm transportowych, były takie a nie inne kwiatki.

-- "A mi się wydaje, że na kolei będzie normalnie gdy osoby zarządzające nie będą nosić imion takich jak Władysław, Stanisław, Czesław, Józef czy Halina" - (C) głos na puszczy

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Dziś przejeżdżałem w okolicy Prostyni i wyglądało to z daleka na jakiś poważny remont. Jakieś dźwigi, koparki, wywrotki... Wie ktoś coś więcej?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Bosman1980 0

W zeszłym tygodniu również przejeżdżałem przez Prostynię. Prace które są widoczne to usuwanie prawego toru na odcinku Prostynia-Cybowo-Kalisz Pom. (jadąc od Recza w kierunku Kalisza Pom.).

wysłane przez hubertdz 38

Tylko jeszcze następnym razem prosimy skorzystać z opcji "odpowiedz na ten post".

wysłane przez (użytkownik usunięty)

www.rpo.wzp.pl/download/index/biblioteka/320

wysłane przez marko 4

kallies napisał(a):

> www.rpo.wzp.pl/download/index/biblioteka/320

No i dobrze, że się wreszcie za to zabierają. Szkoda tylko, że dopracowanie wszystkiego zajmie tak dużo czasu, bo remont to równie dobrze mógłby już ruszyć.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton