Forum

Nikt nie pilnował cystern z metanolem

Piętnaście cystern z niebezpiecznym dla zdrowia i życia metanolem stało na stacji Szczecin-Glinki bez żadnego dozoru. Z czterech w czasie weekendu skradziono toksyczną substancję. Jeszcze w niedzielę policja informowała, że plomby odłamano z jednej cysterny, wczoraj okazało się, że złodzieje opróżnili cztery zbiorniki.

wysłane przez marko 4

Nie rozumiem dlaczego pojawia się w tym artykule opinia, że winowajcą może być nasz ZLK? Przecież od dawna wiadomo, że za uszkodzenie ładunku lub jego ewentualną kradzież odpowiada przewoźnik. To panowie z CTL-u powinni sobie sami zadzwonić po sokistów i policję. Sprawa jest conajmniej śmieszna. Może jeszcze dyżurnych ruchu (a tak będzie jeśli winą obarczą ZLK) oskarży się o współudział w kradzieży i wyrzuci z roboty? I wogole to co to za bzdura, że bocznica, z ktorej zabierano skład należy do ZLK? Bocznica jest własnością prywatną - KRONOSPAN Szczecinek S.A.

P.S Widziałem już różnych idiotów ale takich, którzy kradną truciznę, po to żeby ją później sprzedać i narazić ludzi na śmierć tylko po to żeby zarobić 5zł widzę pierwszy raz. Mam nadzieje, że policja ich dorwie i odpowiednio zostaną osądzeni (Próba umyślnego spowodowania śmierci + opłata za straty materialne przewoźnika)

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.