Forum

Tor numer 1 zamknięty - trzeba skorzystać z "czwórki"

zdjęcie
Tor numer 1 zamknięty - trzeba skorzystać z "czwórki"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Tę jedynkę robią w końcu tylko na wysokości dworca w Dąbiu czy na jakimś dłuższym odcinku?
Jacek napisał(a):

> Tę jedynkę robią w końcu tylko na wysokości dworca w > Dąbiu czy na jakimś dłuższym odcinku?

W niedziele byli w połowie odcinka Dąbie - Zdroje. Wtedy póki co leżały tylko nowe podkłady.

-- "A mi się wydaje, że na kolei będzie normalnie gdy osoby zarządzające nie będą nosić imion takich jak Władysław, Stanisław, Czesław, Józef czy Halina" - (C) głos na puszczy

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> W niedziele byli w połowie odcinka Dąbie - Zdroje. Wtedy > póki co leżały tylko nowe podkłady.

Pewien maszynista powiedział mi, że mają wymieniać tory aż po Regalicę. Coś podobnego do robót, które niedawno zakończone zostały na szlaku Dąbie - Reptowo.
Mazur napisał(a):

> Pewien maszynista powiedział mi, że mają wymieniać tory aż > po Regalicę. Coś podobnego do robót, które niedawno > zakończone zostały na szlaku Dąbie - Reptowo.

Te same roboty, gdyż robi to bodajże ten sam wykonawca. Po wymianie "1" do Regalicy, maszyny torowe mają wrócic na remont odcinka Reptowo - Stargard Szczeciński.

-- "A mi się wydaje, że na kolei będzie normalnie gdy osoby zarządzające nie będą nosić imion takich jak Władysław, Stanisław, Czesław, Józef czy Halina" - (C) głos na puszczy

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Po > wymianie "1" do Regalicy, maszyny torowe mają wrócic na remont > odcinka Reptowo - Stargard Szczeciński.

Przedwczoraj śmignął przez Zdunowo w stronę Reptowa skład SM31+roboczy. Na pokładzie kilku pierwszych wagonów były nowe podkłady.

-- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)
Mareczek napisał(a):

> Te same roboty, gdyż robi to bodajże ten sam wykonawca. Po > wymianie "1" do Regalicy, maszyny torowe mają wrócic na remont > odcinka Reptowo - Stargard Szczeciński.

Ten odcinek nie będzie miał wymienionych podkładów.