Forum

Orlen czy Lotos? Tajemnicza "tamara" podąża wieczorową...

zdjęcie
"Tamara" z bogatą przeszłością podąża wieczorową porą z Glinek
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Witam Szczerze mówiąc to CTL. Ta lokomotywa prawdopodobnie wraca do Kostrzyna, do szopy gdzie stacjonuje od tygodnia wraz z innymi maszynami tej spółki.

Pozdrawiam
Pawelo napisał(a):

> Witam > Szczerze mówiąc to CTL. Ta lokomotywa prawdopodobnie wraca > do Kostrzyna, do szopy gdzie stacjonuje od tygodnia wraz z > innymi maszynami tej spółki.

Potwierdzam, jest to lok CTL-u. W grę wchodziło również Zabrze ale przy bliższych oględzinach - jest to bankowo CTL

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
marko napisał(a):

> Potwierdzam, jest to lok CTL-u. W grę wchodziło również > Zabrze ale przy bliższych oględzinach - jest to bankowo CTL

Tak, jednakże poprzednio była dzierżawiona przez PMT, Lotos a teraz przez Orlen, więc jak by nie patrzeć Paweł złapał "kwiatek" w postaci luzaka Orlenu :]

-- To wrodzony brak kontroli, sieka we łbie - to nie boli!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bauer napisał(a):

> Tak, jednakże poprzednio była dzierżawiona przez PMT, Lotos a > teraz przez Orlen, więc jak by nie patrzeć Paweł złapał > "kwiatek" w postaci luzaka Orlenu :]

Witam, to luzak CTL Rail (bynajmniej tak miał wykupioną trasę) W planach: 889962luz (Police Chemia - Szczecin Potr C. SPB) 889964luz (Szczecin Port C. SPB - Szczecin Podjuchy) 889966luz (Szczecin Podjuchy - Kostrzyn)

Pierwotnie luzak, miał jechać w planie 889966 (Police Ch - SPB), ale ubiegło ich Cargo (poc. 889966 Szczecin Glinki - Szczecin Port C. SPB) i z tego wszystkiego utworzyły się dwa plany na węzeł Szczecin z takimi samymi numerami. Więc panowie odcinkowi po naradach, zaczęli ciąć i ciąć... Aż pocięli....

No nieźle się natłumaczyłem p. Maszyniście :)

-- ---
Dyżurny Ruchu - "od urodzenia"
ISDR_Xav napisał(a):

[ciach wszystko]

Załoga napewno się ucieszyła, że musiała oblatywać na SPB :D - o dyżurnym nie wspomnę ]:->

P.S Ostatnio Zabrze jechało do Bierawy z Glinek i robiło oblot na SPB. Wniosek nasuwa się sam - te trasy katalogowe są bezsensowne.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
marko napisał(a):

> P.S > Ostatnio Zabrze jechało do Bierawy z Glinek i robiło oblot na SPB. > Wniosek nasuwa się sam - te trasy katalogowe są bezsensowne.

Ja zauważyłem, że to norma.

1) Freightliner luzem do SWH od Dąbia przez SPB, 2) Luzak Cargo do Świnoujścia przez SDA, 3) I teraz hit! Towarowy z Gumieniec do Świnoujścia przez SPB i SDA!

-- "A mi się wydaje, że na kolei będzie normalnie gdy osoby zarządzające nie będą nosić imion takich jak Władysław, Stanisław, Czesław, Józef czy Halina" - (C) głos na puszczy

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> 1) Freightliner luzem do SWH od Dąbia przez SPB, > 2) Luzak Cargo do Świnoujścia przez SDA, > 3) I teraz hit! Towarowy z Gumieniec do Świnoujścia przez SPB i SDA!

Rozmawiałem dziś z maszynistą z Zabrza, a on powiedział, że przez SPB mniej się płaci PLK. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Mniejsza opłata za korzystanie z torów tak wielkiej i ważnej stacji? Przecież to bez sensu...

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
Bauer napisał(a):

> Tak, jednakże poprzednio była dzierżawiona przez PMT, Lotos a > teraz przez Orlen, więc jak by nie patrzeć Paweł złapał > "kwiatek" w postaci luzaka Orlenu :]

Lokomotywa jest CTLa. Pytanie było o pociąg, więc odpowiedziałem jaki pociąg przyprowadziła. Do listy trzeba dodać też PTK Zabrze.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
Na 100% Orlen nie ma nic wspólnego z tą lokomotywą w tym miejscu i w tym czasie.