Forum

Pierwsze wspólne spotkanie

Zwykle spotkania w KOMIS-owym gronie obejmowały spotkania administracyjne, kontakty prywatne, czy też imprezy organizowane przez STMKM. Tym razem chcielibyśmy zorganizować nasze wspólne ognisko dla wszystkich użytkowników i zainteresowanych gości.

wysłane przez Bauer

Czas ruszyć wątek. Pisze się ktoś?

wysłane przez Lukasy

Bauer napisał(a):

> Czas ruszyć wątek. Pisze się ktoś?

Kto przyjdzie, ten będzie.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Luke_Police  163

Lukasy napisał(a):

> Kto przyjdzie, ten będzie.

A kto nie przyjdzie, tylko tak jak ja, przyjedzie rowerem (lub czymś innym), ten też będzie.

Technik serwisu :)

wysłane przez maciekos95 3

Lukasy napisał(a):

> Kto przyjdzie, ten będzie.

Pytanko. Czy jeśli ktoś (ja) nie należy do STMKM, to też może przyjść?

wysłane przez Pepe 234

webbur2008 napisał(a):

> Pytanko. Czy jeśli ktoś (ja) nie należy do STMKM, to też > może przyjść?

To jest spotkanie KOMIS-u, a nie STMKM, więc odpowiedź jest chyba prosta. Tak trudno pomyślec?

wysłane przez maciekos95 3

MAN751 napisał(a):

> To jest spotkanie KOMIS-u, a nie STMKM, więc odpowiedź jest chyba > prosta. Tak trudno pomyślec?

Tylko myśle, że jeżeli mnie nie znacie to mogę mieć mały problem...

-- Du hast den Schonsten Arsch der Welt!

wysłane przez MQ ?

webbur2008 napisał(a):

> Tylko myśle, że jeżeli mnie nie znacie to mogę mieć mały > problem...

Spotkanie ma służyć m.in. temu, żebyśmy się poznali "na żywo".

wysłane przez kajetansz 65

Niestety, ale muszę to tu napisac. Nie będzie mnie na tym spotkaniu za co przepraszam wszystkich. Nie liczcie na mnie. GG moje znacie, więc jeśli coś chcecie ode mnie możecie się dowiedziec. Do zobaczenia na nocnej imprezie autobusowej. Niestety nie mogę byc na ognisku. Zróbcie piękne zdjęcia (brzydkie też) i możecie mi je wysłac. Pozdrawiam wszystkich, ale będę nieobecny. :-(

-- Штирлиц

Штирлиц

wysłane przez marko 4

Było ekstra. Dziękuje wszystkim za spotkanie i udaną zabawę. Chciałbym również podziękować panom z policji, którzy rozkręcili imprezę jeszcze bardziej :D

wysłane przez mike_1994

marko napisał(a):

> Było ekstra. Dziękuje wszystkim za spotkanie i udaną > zabawę. Chciałbym również podziękować panom z policji, > którzy rozkręcili imprezę jeszcze bardziej :D

Również dołączam się do tych podziękowań. Mimo, że byłem tak jakby "organizatorem" to i tak chciałem podziękować wszystkim za doskonałą zabawę, oraz panom policjantom za dobry humor. :D Jeszcze raz dzięki.

P.S. A ja jestem Solaris :D

-- "Awaryjne otwieranie szyby. Uderzyć głową w sam środek"

wysłane przez Mareczek 5

mike_1994 napisał(a):

> oraz panom > policjantom za dobry humor. :D Jeszcze raz dzięki.

Idźcie z nimy w cholere! :]

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Bauer

Mareczek napisał(a):

> Idźcie z nimy w cholere! :]

Przyłączam się do pozdrowień. I dzięki, impreza wyjątkowo udana :)

wysłane przez Luke_Police  163

Bauer napisał(a):

> Przyłączam się do pozdrowień. I dzięki, impreza wyjątkowo > udana :)

Tak, gratuluję wam zimnej krwi w negocjacjach z umundurowanymi. Równeż dziękuję za imprezę, choć przyznam, że liczyłem, iż zjawi się więcej nowych osób, tzn. zwykłych zielonych użytkowników, których dotychczas znamy tylko z komisowego nicka...

Technik serwisu :)

wysłane przez michalSPAK

Luke_Police napisał(a):

>choć przyznam, że liczyłem, iż >zjawi się więcej nowych osób, tzn. zwykłych zielonych >użytkowników, których >dotychczas znamy tylko z komisowego nicka...

Na początku imprezy przyszedł jakiś nowy użytkownik ale chyba się wystraszył nas i szybko uciekł :)

-- Szofer opla astry classic :)

wysłane przez maciekos95 3

michalSPAK napisał(a):

> Na początku imprezy przyszedł jakiś nowy użytkownik ale chyba się > wystraszył nas i szybko uciekł :)

Tak, to byłem ja. :D Ale pomyślałem, że uznacie mnie za obcego, więc się zmyłem. Mój błąd. :P Jak by co to taki nowy to już nie jestem, bo mam login prawie 2 lata.

-- Du hast den Schonsten Arsch der Welt!
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez mike_1994

webbur2008 napisał(a):

> Tak, to byłem ja. :D Ale pomyślałem, że uznacie mnie za obcego, > więc się zmyłem. Mój błąd. :P Jak by co to taki nowy to już nie > jestem, bo mam login prawie 2 lata.

No właśnie to spotkanie miało na celu poznanie się....

-- "Awaryjne otwieranie szyby. Uderzyć głową w sam środek"

wysłane przez bniedzwiecki

Dołaczam się do podziękowań. Miło było spotkać się w KOMIS-owym gronie i się wspólnie pobawić ^^ Oby było więcej takich okazji. Sorki, że musiałem się dość szybko zmyć. Będzie fotorelacja z imprezy? :D

wysłane przez Jacek

bniedzwiecki napisał(a):

> Będzie fotorelacja z imprezy? :D

Ja też czekam na jakieś fotki :) Przecież nie tylko autobusy i tramwaje muszą być obiektami zdjęć.

Pozdrawiam i dziękuję za miłe spotkanie. ;)

-- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)

wysłane przez Luke_Police  163

Jacek napisał(a):

> Ja też czekam na jakieś fotki :) Przecież nie tylko autobusy i > tramwaje muszą być obiektami zdjęć.

Jestem za, tylko pod jaką galerię to podpiąć? Powstanie jakaś specjalna galeria na takie okazje?

Technik serwisu :)