Forum

Hardcore na "trzebieskiej"

zdjęcie
Hardcore na "trzebieskiej"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez tom1

No, no, no i pomyśleć, że swego czasu miasto chciało wykorzystać fragment tej linii jako drogową obwodnicę śródmiejską a samą linię oczywiście zlikwidować. A tu proszę jak jest potrzebna.

wysłane przez marko 4

tom1 napisał(a):

> No, no, no i pomyśleć, że swego czasu miasto chciało > wykorzystać fragment tej linii jako drogową obwodnicę > śródmiejską a samą linię oczywiście zlikwidować. A tu > proszę jak jest potrzebna.

Linia należy do PKP PLK więc miasto może co najwyżej robić plany. Ciekawe czy wyłożyliby tyle kasy na robienie obwodnicy kolejowej z Gumieniec do Polic?

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton

wysłane przez tom1

marko napisał(a):

> Linia należy do PKP PLK więc miasto może co najwyżej robić > plany. Ciekawe czy wyłożyliby tyle kasy na robienie obwodnicy > kolejowej z Gumieniec do Polic?

Wątpię. Jak zwykle skończyłoby się na likwidowaniu tego co jest i czczym gadaniu o tym co będzię. A swoją drogą co się tam stało na "trzebieskiej", że aż taki tłok?

wysłane przez marko 4

tom1 napisał(a):

> A swoją drogą co się tam stało na "trzebieskiej", że aż > taki tłok?

Zwykły dzień roboczy na Gocławiu i Glinkach. Od czerwca do grudnia to częsty widok.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton

wysłane przez Mareczek 5

tom1 napisał(a):

> Wątpię. Jak zwykle skończyłoby się na likwidowaniu tego co > jest i czczym gadaniu o tym co będzię.

Już Ci zlikwidują i zaczną budować... Prędzej będzie na odwrót, bo jak sobie wyobrazasz dostawę tych wszystkich towarów ciężarówkami?

I tak tego nie zrobią, bo miasto coledwo stac na budowę paruset metrów obwodnicy rocznie a co dopiero wyburzyć torowisko i połozyć na nowo linię za nie jeden mld złotych.

-- "Cudowne dziecko dwóch pedałów..." - (C) Włodzimierz Szaranowicz o jednym z kolarzy.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez tom1

Mareczek napisał(a):

> Już Ci zlikwidują i zaczną budować... Prędzej będzie na > odwrót, bo jak sobie wyobrazasz dostawę tych wszystkich towarów > ciężarówkami? > I tak tego nie zrobią, bo miasto coledwo stac na budowę paruset > metrów obwodnicy rocznie a co dopiero wyburzyć torowisko i > połozyć na nowo linię za nie jeden mld złotych.

No to właśnie to piszę :) "czcze gadanie" czyli i tak z tego nic nie będzie. Jak widać w tym przypadku brak pieniędzy i opieszałość miasta idą nam na rękę bo gdyby było odwrotnie to jeszcze by nam naszą piękną linię zlikwidowali.

wysłane przez Lukasy

tom1 napisał(a):

[ciach]

Nikt trzebieskiej zaorać nie pozwoli.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez MaK

tom1 napisał(a):

[ciach]

To się tak mówi. Drewniana linia. Ale, ZCH Police, Huta i Fosfan na Stołczynie. To, co tak naprawde jest tam przewożone, pozostaje poza świadomością "białego" człowieka. Dopiero zaczełoby się narzekanie, gdyby "nieświadomi" zobaczyli co przejeżdza im po ulicach pod blokami.

-- - O jaki przystojny. Student pewnie?
- Nie. Kolejarz.
- A to zmienia postać rzeczy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez tom1

MaK napisał(a):

> To się tak mówi. Drewniana linia. Ale, ZCH Police, Huta i Fosfan na > Stołczynie.

No chyba nie tylko te zakłady. Mam nadzieję, że do Stoczni też ciągle coś wożą, no i w Trzebieży zawsze prężnie funkcjonowała bocznica do załadunku drewna.

wysłane przez marko 4

tom1 napisał(a):

> No chyba nie tylko te zakłady. Mam nadzieję, że do Stoczni też > ciągle coś wożą, no i w Trzebieży zawsze prężnie funkcjonowała > bocznica do załadunku drewna.

Stocznia narazie walczy w Brukselii. Trzebież działa bardzo prężnie pod tym względem.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton

wysłane przez Pepe 235

tom1 napisał(a):

> No chyba nie tylko te zakłady. Mam nadzieję, że do Stoczni też > ciągle coś wożą

Owszem wożą, może nie tyle co 2-3 lata temu, kiedy co drugi dzień było do niej przeznaczonych po 30-40 wagonów z dwóch pociągów, ale 10 sztuk na tydzień zawsze jest. Niemniej kryzys stoczni widać.