Forum

Sprawa UBB wyląduje na biurku premiera

Prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz szuka u premiera Donalda Tuska pomocy w sprawie uruchomienia w końcu linii kolejowej Uznamskiej Kolejki Uzdrowiskowej UBB.

wysłane przez TCT

A potem opozycja będzie mogła zwołać konferencję na której postraszy nas eksterytorialną linią, Korytarzem, naruszeniem integralności, tym że Polska od Bałtyku odepchnąć się nie da, i że premier przecież jest zafascynowany niemieckością więc to spisek itd ;-))

A żeby nie tworzyć off-topicu to zastanawia mnie dlaczego UBB składa niekompletne dokumenty? Niech będą jak żona Cezara, wtedy wina betonu UTK będzie bardziej jednoznaczna.

-- "Przyjaciele, których nie miałem mogą przysiąc, że kiedyś byłem..."

wysłane przez tom1

TCT napisał(a):

> dlaczego > UBB składa niekompletne dokumenty? Niech będą jak żona > Cezara, wtedy wina betonu UTK będzie bardziej jednoznaczna.

Dokładnie. Co da wizyta u Premiera jeśli sprawa jest oczywista- brak kompletu dokumentów. Dla UTK to woda na młyn, będą mieli konkretny argument. Doprawdy nie rozumiem takiego podejścia UBB. Jeśli widzą, że w Polsce wszystko idzie jak po grudzie, a takie twory jak UTK tylko patrzą aby komuś wrzucić kłodę pod nogi, to dlaczego nie przygotowują się do tego porządnie? Czy nie mają kogoś, kto by im te dokumenty pozwolił skompletować? Dziwne...