Forum

Pociąg relacji Puławy Azoty - Szczecin Glinki stoi na...

zdjęcie
Pociąg relacji Puławy Azoty - Szczecin Glinki stoi na stacji Szczecin Niebuszewo
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Ale to Niebuszewo zarasta! Na peronie i w pobliżu już spore drzewa rosną :) Szkoda mi tej stacji. W mojej pamięci zawsze pozostanie jako ruchliwa i sympatyczna, z której odjeżdżały pociągi pośpieszne w Polskę...
tom1 napisał(a):

> Ale to Niebuszewo zarasta! Na peronie i w pobliżu już spore > drzewa rosną :)

No na postojówce to już puszcza wietnamska jest :P

> Szkoda mi tej stacji. W mojej pamięci > zawsze pozostanie jako ruchliwa i sympatyczna, z której > odjeżdżały pociągi pośpieszne w Polskę...

Ciekawy jestem kiedy to wielkie plany zrobienia kiblowni na Niebuszewie wejdą w życie. Pewnie nigdy... Niedługo pewnie tory dodatkowe i postojowe zaorają i na tym się skończy. A wystarczyło przejście rozjazdowe w perony zrobić i już sytuacja wyglądałaby troche inaczej.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
marko napisał(a):

> Ciekawy jestem kiedy to wielkie plany zrobienia kiblowni na > Niebuszewie wejdą w życie. Pewnie nigdy...

A to są jakiekolwiek ? Budowanie kiblowni na Niebuszewie nie ma żadnego uzasadnienia ani eksploatacyjnego ani ekonomicznego ani technicznego. SWH jest w pełni wystarczające.
MaTe napisał(a):

> A to są jakiekolwiek ? Budowanie kiblowni na Niebuszewie nie ma > żadnego uzasadnienia ani eksploatacyjnego ani ekonomicznego ani > technicznego. SWH jest w pełni wystarczające.

A to nie ma już problemu z postojem kibelków gdy na SWH serwisuje się Poznań?

-- "Cudowne dziecko dwóch pedałów..." - (C) Włodzimierz Szaranowicz o jednym z kolarzy.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> A to nie ma już problemu z postojem kibelków gdy na SWH serwisuje > się Poznań?

Problem to wynika z nieudolności ludzi a nie zbyt małej bazy taborowej ;)