Forum

Mimo wakacji administracja nie próżnuje

Pomimo upału, który panuje za oknami, wielu naszych użytkowników aktywnie wspiera rozwój serwisu KOMIS. W związku z tym chcielibyśmy docenić tych najbardziej wyróżniających się userów. Poniżej prezentujemy listę osób awansowanych.

wysłane przez marko 4

No to gratuluję wszystkim nowym "czerwonym" i "żółtym". Powodzenia!

wysłane przez leks 17

Jak zwykle dziękuje za docenienie mnie ;). A awansowanym gratuluje ;).

wysłane przez mkokolus

Dziękuje za awans, jest dla mnie miłym zaskoczeniem i pierwszą informacją którą przeczytałem będąc po przyjeździe z gór do Szczecina.

wysłane przez bniedzwiecki

Wakacje prawie w całości spędzam poza naszym pięknym miastem więc niestety nie będę mógł nadrabiać zaległości w obserwacjach, szukaniu nowych motywów na zdjęcia itd. W każdym razie dziękuję za awans i od września obiecuję poprawę i aktywniejsze działanie dla Komisu :D

wysłane przez DamTram

Nie wiem za co awans, ale i tak dziękuje ;P

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Dziękuje. Na KOMISIE, robię to co lubię, jeżeli moja pasja i wiedza służą innym bardzo się cieszę.

Pozdrawiam

wysłane przez MaK

A no również się przyłączam do podziękowań. Nie spoczne na laurach. Dalej będe szedł założeniem, że lepiej mniej i powoli a dobrej jakości ;)

Pozdrawiam

wysłane przez LLUZNIAK

MaK napisał(a):

> A no również się przyłączam do podziękowań. Nie > spoczne na laurach. Dalej będe szedł założeniem, że > lepiej mniej i powoli a dobrej jakości ;)

Gratuluję użytkownikom z nowymi kolorkami i życzę, zarówno tym którzy zostali wyróżnieni w tej sesji, jak i wszystkim innym tworzącym dla komisu takiego podejścia jakie zostało zaprezentowane powyżej (szczególnie tyczy się to podkreślonego fragmentu)!
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez BatiX  14

Również nie ukrywam swojego zaskoczenia. Dziękuję i obiecuję dalsze czynne wspieranie ekskluzywnego i oryginalnego grona MKM-ów :) Pozdrawiam.