Forum

Trasa ta sama, bilet droższy.

wysłane przez MarcinB

Kolejny sensacyjny artykuł, który mija się z prawdą. Fakt, połączenie przejazdów IC i PR jest teraz droższe (chociaż zawsze było), ale zawsze można korzystać tylko z samego PR i przesiadki. I tak Łódź Kaliska-Częstochowa, autor podaje cenę 32,50. Tylko, że istnieje połączenie pociągami osobowymi Łódź Fabryczna-Częstochowa (przesiadka w Koluszkach), gdzie bilet kosztuje 27,50. Łódź Kaliska-Świnoujście (z przesiadką w Kutnie), wg autora kosztował 54,50. Jest to ewidentną nieprawdą, ponieważ bilet na trasie Kutno-Świnoujście pociągiem pośpiesznym kosztował 56,00, a gdzie jeszcze koszt dojazdu do Kutna z Łodzi Kaliskiej? Trochę z mojego podwórka czyli bilet na trasie Łódź Kaliska-Szczecin Główny. Mogę pojechać pośpiesznym IC za 52,50, ale po zmianach mogę też pojechać pociągami osobowymi za 32,00. Prawdą jest że dłużej, ale i taniej. Co do biletów wycieczkowych (weekendowych) to już tutaj się Sakorius wypowiadał: http://kolej.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1228140871.news&which=03.01.01.01.01.01 Może i są niedogodności z tytułu przesiadek i dłuższego czasu przejazdu, ale nie należy się tak mijać z prawdą. Osobiście to bardzo bym chciał, by IC i PR dogadały się i ustaliły wspólną taryfę, choć czarno to trochę widzę.

-- سيارة الزوجين عند عودتهما إلى مقر إقامتهما ليلة أمس.
Trasa ta sama, bilet droższy. · 15 lat temu · MarcinB