Forum

Następny transport taboru do Koszalina

W dniu 28 stycznia 2009r. udało się podpisać aneks do umowy dzierżawy taboru miedzy Gminą Manowo a PKP oraz drugi aneks miedzy Gminą Manowo a Towarzystwem Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki na kolejny tabor w większości z Dobrej Nowogardzkiej (który został wcześniej uzgodniony na trójstronnym spotkaniu przedstawicieli Gminy Dobra, PKP i TMKW).

wysłane przez Bodek

Chłopaki! Nie bramkart, ani brankart, lecz BRANKARD!!!
Bodek napisał(a):

> Chłopaki! > Nie bramkart, ani brankart, lecz BRANKARD!!!

Tiaaa, poprawione. ;)
marko napisał(a):

> Tiaaa, poprawione. ;)

Ciekawe czy chłopaki z Koszalina na swojej stronie też poprawią. ;-)

Штирлиц

wysłane przez margor

marko napisał(a):

> Tiaaa, poprawione. ;)

Tekst był cytowany tak jak został umieszczony na stronie koszalińskiej kolejki. Nie było więc moją winą błędne określenie typu wagony służbowego.
margor napisał(a):

> Tekst był cytowany tak jak został umieszczony na stronie > koszalińskiej kolejki. Nie było więc moją winą błędne > określenie typu wagony służbowego.

A ja Cię nie winię przecież ;-) Jest nauczka, że trzeba wszystko trzy razy sprawdzać :P

wysłane przez margor

marko napisał(a):

> A ja Cię nie winię przecież ;-) Jest nauczka, że trzeba > wszystko trzy razy sprawdzać :P

Sorry, ale nie do końca rozumiem. Wg Kajtka [ też Admina, którego widzę średnio 7 godzin na dobę :) ] teksty innych autorów wkleja się w oryginale, bez zmiany pisowni, tak więc błąd literowy tkwi ewidentnie po stronie koszalinian.

wysłane przez Bodek

margor napisał(a):

> > Sorry, ale nie do końca rozumiem. Wg Kajtka [ też Admina, którego > widzę średnio 7 godzin na dobę :) ] teksty innych autorów wkleja > się w oryginale, bez zmiany pisowni, tak więc błąd literowy tkwi > ewidentnie po stronie koszalinian.

Sprawa bardzo prosta. W takiej sytuacji tekst poprzedza się zdaniem: "cytat za ...." albo "pisownia oryginalna ....". To by w pełni tłumaczyło dlaczego w tekście są jakieś byki, czy nieścisłości itp. Nie ma co się unosić i obrażać, należy jedynie wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.