Forum

Przetarg unieważniony

Samorząd województwa zachodniopomorskiego unieważnił przetarg na opracowanie studium wykonalności projektu inwestycyjnego "Zakup taboru kolejowego do wykonywania przewozów regionalnych" finansowanego ze środków Unii Europejskiej zawartych w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

wysłane przez TCT

Pięknie, po prostu pięknie a KKA do Kalisza do czerwca, a jak przeniosą szynobus na linię do Mielna czy tam Darłowa to i pewno do września.. I te mądrale chcą niemcobusy wycofywać.

wysłane przez margor

TCT napisał(a):

> jak przeniosą szynobus na linię do Mielna

W Mielnie niestety ZNI zlikwidował zwrotnicę wjazdową na stację, także niemożliwe jest w chwili obecnej skorzystanie z istniejącej tam mijanki. Drugi rozjazd mijanki jest zachowany, jedynie trzeba by wyciąć kilka krzaków i wymienić parę podkładów. Teoretycznie, gdyby odbudować rozjazd, to można by do Mielna puścić składy wagonowe z SM42 :) Ale póki co - pozostają szynobusy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez wojtazz 42

margor napisał(a):

> TCT napisał(a):

> > jak przeniosą szynobus na linię do Mielna >Ale puki co - pozostają szynobusy.

Taka drobna uwaga, poki co to Mielno nawet nie jest wpisane do rozkladu jazdy :/ Mialo sie pojawic przy marcowej korekcie a jednak sie nie pojawilo...

-- Mają bessę, tzn. hossę, tzn. bessę, tzn. źle im idzie.(C) by Jacek Gmoch-ME Portugalia 2004.