Forum

Zobacz jak pociąg miażdży samochód

Lokomotywa rozjedzie auto, które nie zatrzymało się przed przejazdem kolejowym. W taki szokujący sposób szczecińscy kolejarze zainaugurują V edycję kampanii "Bezpieczny przejazd - Zatrzymaj się i żyj".

wysłane przez luki1137

Ale te pokazy będą przedstawiane przy normalnej prędkości jazdy czy w żółwim tempie?
luki1137 napisał(a):

> Ale te pokazy będą przedstawiane przy normalnej prędkości > jazdy czy w żółwim tempie?

20 km/h wystarczy żeby zrobić naleśnik z auta.

wysłane przez MaK

Mnie bardziej zastanawia dlaczego na przejeździe na ul. Pomorskiej a nie Wiosennej. Pomorska jest drogą tranzytową i zostanie zablokowana na jakiś czas w celu posprzątania potem "bałaganu" który zostanie po stłuczce...

-- Z mapy samochodowej można się dowiedzieć wszystkiego, oprócz tego, jak ją złożyć.

wysłane przez marko 4

MaK napisał(a):

> Mnie bardziej zastanawia dlaczego na przejeździe na ul. > Pomorskiej a nie Wiosennej. Pomorska jest drogą tranzytową > i zostanie zablokowana na jakiś czas w celu posprzątania > potem "bałaganu" który zostanie po stłuczce...

Może właśnie o to chodzi, żeby jak najwięcej ludzi przezyło szok widząc jak lokomotywa gniecie sobie autko :D Ja bym tak zrobił: wjeżdża sobie autko na przejazd, rogatki sie zamykają i ups... :D oczywiście kaskader zdąży uciec ;>

-- Ten trzeci i najgłupszy...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Bauer

marko napisał(a):

> Może właśnie o to chodzi, żeby jak najwięcej ludzi > przezyło szok widząc jak lokomotywa gniecie sobie autko :D

A może też chodzi o to, by przeprowadzić ćwiczenia na przejeździe bardzo ruchliwym, na którym jest duże ryzyko wypadku, by w przyszłości akcja ratownicza poszła bardzo sprawnie.

-- "Na nocce nie będzie ogniska bo w STMKM nie ma kto umyć grilla"