Forum

Pociągi z południa Polski - spóźnione

O co najmniej 80 minut spóźnione będą pociągi, przyjeżdżające do Szczecina od strony Wrocławia. "Przemyślanin", który miał do naszego miasta przyjechać o 8.41 - dotarł na szczeciński Dworzec Główny kilka minut po 10.00.

wysłane przez Kriz8 35

Nie wiem co to za dyspozytor, co rozkładu nie zna ;-). O 17:37 planowo przyjeżdża do Szczecina TLK 38111 czyli dawna "Galicja". A co do "Barbakana", to ani obecny IR na ED72, ani stary ICkowy TLK nie jeździ przez Wrocław.

-- Drogie dzieci, pora już dorosnąć.

Pokemony atakują...
Kriz8 napisał(a):

> Nie wiem co to za dyspozytor, co rozkładu nie zna ;-). > O 17:37 planowo przyjeżdża do Szczecina TLK 38111 czyli > dawna "Galicja".

Znająć realiam, dyspozytor zaczął nawijać numerkami, a RS średnio kumając co jest pięć walnęło taką a nie inną nazwę. Inna bajka, że nie jeden pracownik kolei nie przełączył się jeszcze po zmianie rozkładów.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez qba111

Na podstawie tego newsa widać jaki błąd IC popełniło zabierając nazwy pociągom. Nawet redaktor nie stosuje nazw "TLK XXXXX", a nazwy byłe, podczas gdy takich pociągów już nie ma lub kursują na innej trasie. Wszyscy pasażerowie przyzwyczaili się już do tych fajnych nazw, a tłumaczenie, że w np. Niemczech tylko pociągi najdroższe mają nazwy jest dla mnie bardzo głupie. Jak PKP IC tak chce się upodabniać do krajów cywilizowanych (na kolei) to może niech zacznie od remontów, wymiany taboru, sprawnej informacji dla pasażerów, a nie od zabierania polskiej kolei jej swoistego klimatu. IMO to było złe posunięcie ze strony IC.