Forum

"Atribo" dla zachodniopomorskiego - umowa podpisana

Dziś w Szczecinie została popisana umowa między PESA Bydgoszcz S.A., a Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego przewidująca dostarczenie temu regionowi dziesięciu spalinowych zespołów trakcyjnych 219 M "Atribo".

wysłane przez techno

Te barwy na wizualizacji to prawie "floating garden" ;)

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez (użytkownik usunięty)

techno napisał(a):

> Te barwy na wizualizacji to prawie "floating garden" ;)

No przypomina nasze miejskie barwy, ale nie zmienia faktu, że ładniejsze było wcześniejsze malowanie pojazdów województwa, mam na myśli barwy jakie mają pojazdy SA103.
PawelJ napisał(a):

> No przypomina nasze miejskie barwy, ale nie zmienia faktu, że > ładniejsze było wcześniejsze malowanie pojazdów > województwa, mam na myśli barwy jakie mają pojazdy SA103.

To chyba lepsze, a przynajmniej do czegoś nawiązuje :)

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> To chyba lepsze, a przynajmniej do czegoś nawiązuje :)

Nawiązuje do tego: http://www.google.com/url?sa=D&q=http://www.panorama-miast.com.pl/83/assets/images/a/zachodniopomorskie.gif&usg=AFQjCNFVfOYbRVduRGCrcT0QQLsE4vHQ_A Poza tym uważam, że nowa kolorystyka jest ciekawsza, lżejsza, przyjemniejsza dla oka i kojarzy się z wakacjami nad morzem. Malowanie SA103/109 jest zbyt ponure moim zdaniem.
Bodek napisał(a):

> Mareczek napisał(a):

> > > To chyba lepsze, a przynajmniej do czegoś nawiązuje :) > > Nawiązuje do tego: > http://www.google.com/url?sa=D&q=http://www.panorama-miast.com.pl/83/assets/images/a/zachodniopomorskie.gif&usg=AFQjCNFVfOYbRVduRGCrcT0QQLsE4vHQ_A > Poza tym uważam, że nowa kolorystyka jest ciekawsza, lżejsza, > przyjemniejsza dla oka i kojarzy się z wakacjami nad morzem. > Malowanie SA103/109 jest zbyt ponure moim zdaniem.

Najlepsze malowanie mają helmuty i tyle w tym temacie ;)