Forum

SA110 i nietypowa doczepa

Dziś na pociągu 89426 (relacji Szczecin Główny - Szczecinek) można zaobserwować nietypowy zestaw: SA110+SA110+wagon bagażowy (stacja macierzysta Gdynia).

wysłane przez manieQ1991 10

Taki zestaw można spotkać już od kilku dniu. Jednak nie zawsze jeździ podwójny helmut.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Mareczek 5

manieQ1991 napisał(a):

> Taki zestaw można spotkać już od kilku dniu. Jednak nie > zawsze jeździ podwójny helmut.

A co, jeździ pojedyńczy helmut? ;)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez manieQ1991 10

Mareczek napisał(a):

> A co, jeździ pojedyńczy helmut? ;)

Miałem na myśli zestaw, czyli 2xSA110. Źle zrozumiałem newsa :)

wysłane przez Lukasy

Wagonik przyjechał w tamtym tygodniu i przez kilka dni zastępczo jeździł za pocztę do Płaszowa. Co ciekawe, na końcu składu.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Bodek

Lukasy napisał(a):

> Wagonik przyjechał w tamtym tygodniu i przez kilka dni > zastępczo jeździł za pocztę do Płaszowa. Co ciekawe, na > końcu składu.

Wczoraj wieczorem też go widziałem w wieczornym Przemyślaninie, ale już na początku składu. Czyli to Poczta wynajęła ten wagon od PR-ów i włącza go do składów spółki IC :) Przypuszczam, że wagon podsyłany jest na jakieś przeglądy do Gdyni, czyli że za Szczecinkiem można go spotkać w składach osobówek przez Chojnice i Tczew.

wysłane przez Lukasy

Zapomniałem dodać, że podczas gdy wczoraj jeden 209C odjeżdżał do Szczecinka, z drugim... jeżdżono na manewrach w stacji :O Czyli mamy dwa. Pocztom wypadły kilometry?

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Kriz8

Lukasy napisał(a):

> Zapomniałem dodać, że podczas gdy wczoraj jeden 209C > odjeżdżał do Szczecinka, z drugim... jeżdżono na manewrach w > stacji :O Czyli mamy dwa. Pocztom wypadły kilometry?

Prędzej terminy niż kilometry ;-). Dodam, że 20 stycznia w TLK83200 za pocztę robił pic'owy BDrdsu a 5 lutego ex-Przemyślanin wcale nie prowadził wagonu pocztowego.

-- Psy szczekają, karawana idzie dalej...

Pokemony atakują...