Forum

Bilet kolejowy w kiosku RUCH-u?

Przewozy Regionalne próbują ratować sytuację wynikłą ze sporu z PKP SA. Aby likwidacja kas nie utrudniła życia pasażerom, proponują uruchomienie sprzedaży biletów na pociągi Przewozów Regionalnych za pośrednictwem na przykład kiosków RUCH-u.
Bilet kolejowy w kiosku RUCH-u?

wysłane przez michaux

Do czego to doprowadzi.... Widać, że nikomu nie zależy na tym by ludzie jeździli koleją. W jaki sposób miałbym kupić bilet np ze Szczecina do Chełma z przesiadką w Lublinie na Regio? Mam łazić po kioskach? Proszę Was, to już nie jest śmieszne, to jest po prostu żałosne. W Niemczech też była reforma kolei, też są "spółki", ale bilet w dalszym ciągu kupuje się w kasie na dworcu. A u nas? Jarmark Europa... I o ile ktoś jest zorientowany (tak jak my), to sobie poradzi. A co z resztą? Skoro tak ciężko kupić bilet kolejowy, to pojadą autobusem lub swoim samochodem. Kropka.
Re: Bilet kolejowy w kiosku RUCH-u?

wysłane przez mike_1994

michaux napisał(a):

[ciach]

I znając życie kioski byłyby pewnie zaopatrzone tylko w bilety normalne, co najwyżej jeszcze 33% ale to jest wątpliwe. A paleta zniżek jest duża, więc większego sensu w tym nie ma.
Re: Bilet kolejowy w kiosku RUCH-u?

wysłane przez stoch

mike_1994 napisał(a):

> I znając życie kioski... [dalej ciach]

... będą nieczynne wtedy kiedy chcesz kupić bilet. Zazwyczaj jest to rano (ok. godz. 5:00) lub wieczorem (ok. 22:00). Wówczas kioski są pozamykane, a pasażerowie zwykle kupują bilety przed odjazdem, a dużo ludzi podróżuje w nocy lub wyrusza z samego rana.