Forum

Elektronika szwankuje...

Wczorajszy REGIOekspres "Mewa" relacji Warszawa Wschodnia - Szczecin Główny od Poznania jechał z uszkodzoną elektroniką. Toalety nie funkcjonowały, a wszystkie drzwi były zablokowane. Wsiadanie i wysiadanie odbywało się awaryjnie otwartymi drzwiami w drugim wagonie. W czasie jazdy drzwi były otwarte, a obsługa konduktorska uniemożliwiała do nich dostęp.

wysłane przez pioko17 38

Chciałbym zauważyć tylko, że to już drugi taki przypadek. 6 czerwca br. w poc. 81120 Mewa podobna sytuacja była na stacji Wawa Centr. Pasażerowie mogli wysiadać i wsiadać jedynym wagonem, który miał drzwi klasyczne, nie naszpikowane żadną elektryką. ;)

Coś PESA pokazuje po raz kolejny, że ich pojazdy łatwo potrafią się psuć. ;)

wysłane przez mike_1994

pioko17 napisał(a):

> Chciałbym zauważyć tylko, że to już drugi taki > przypadek. 6 czerwca br. w poc. 81120 Mewa podobna sytuacja > była na stacji Wawa Centr. Pasażerowie mogli wysiadać i > wsiadać jedynym wagonem, który miał drzwi klasyczne, nie > naszpikowane żadną elektryką. ;)

OIDP to we Wrześni były jakieś problemy z drzwiami, po czym w Poznaniu wysiadano chyba tylko drzwiami w drugim wagonie. :>

wysłane przez misiomis

Do poprawnej pracy wagonu potrzebne jest podłączenie ogrzewania pociągu i drugiego sprzęgu roboczego . Takie warunki spełniają lokomotywy Simensa oraz nieliczne ET22 i musi być też przystosowany wagon starego typu.