Forum

Wiosenno-letnia sesja awansowa

Nadeszła ta chwila, której oczekiwali wszyscy użytkownicy KOMIS-u. Zgodnie z tradycją Adminstracja podsumowała działalność Serwisu i postanowiła nagrodzić najaktywniejsze osoby dostępem do wyższych poziomów forum oraz dodatkowymi uprawnieniami w Serwisie. Nie przedłużajmy więc i przejdźmy do konkretów.

wysłane przez maciekos95 2

"Przy okazji awansów, chcielibyśmy przekazać Wam nową funkcję w serwisie, a konkretnie w dziale "Galeria". Funkcją tą jest możliwość dodawania zdjęć dostępnych dla wybranych grup użytkowników (analogicznie jak na Forum). Mamy nadzieję, że nowa funkcja Wam się spodoba i będziecie z niej często korzystać. Jednocześnie uczulamy Was na nierozpowszechnianie zdjęć powyżej poziomu "niebieskiego".

Czy ktoś z pomysłodawców tego "uuudogodnienia" jest mi w stanie wytłumaczyć, w jakim celu coś takiego zostało dodane? Totalnie nie rozumiem, co jest takiego tajnego w zdjęciach, że mają być dostępne tylko dla tych "wyższych" użytkowników? Jestem w stanie zaakceptować fakt, że jakieś treści na Forum są dla zwykłych zielonych niedostępne, no ale zrobić coś takiego z Galerią to już chyba lekka przesada. Takie jest moje zdanie na ten temat.

wysłane przez paki 54

maciekos95 napisał(a):

> [ciach]

Nie jestem pomysłodawcą, ale postaram się wytłumaczyć z własnego doświadczenia. Kiedy miałem uprawnienia do niusów, zdarzało się, że nie miałem weny lub nie byłem pewny, czy dana informacja nadaje się do publikacji. Zastrzegałem więc info dla czerwonych i wyżej z prośbą o uzupełnienie lub akceptację. Analogicznie galeria. Poza tym wielu miłośników ma znajomych, którzy pracują w spółkach zajmującymi się komunikacją miejską. Zdarza się, że dzielą się oni informacjami z prośbą o niepublikowanie ich w ogólnodostępnych wątkach. Analogicznie, idziesz na zajezdnię, robisz świetne zdjęcie, pytasz kierownika, czy możesz je opublikować, a on Ci odpowiada, że możesz się pochwalić paru znajomym, ale żeby foto nie wisiało na ogólnodostępnym Komisie. Głupi przykład, ale moim zdaniem, o to chodziło.

BTW, pragnę pogratulować wszystkim "awansowiczom" i życzyć dalszych sukcesów na Komisie;)

-- "W 2001 roku rozpoczęto modernizacje wagonów Konstal 105N przerabiając je na 105N2k/S/2000" by Wikipedia

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez arkom

Bardzo dziękuję za awans. Mam jedno pytanie. Nie znam się na stanowiskach na tej stronie, dlatego chciałbym się dowiedzieć czym zajmuje się współpracownik redakcji? Za odpowiedź z góry dziękuję.

-- Wagen hält - informacja przystosowana dla polskiego pasażera

wysłane przez djdark 0

arkom napisał(a):

> Bardzo dziękuję za awans. Mam jedno pytanie. Nie znam się > na stanowiskach na tej stronie, dlatego chciałbym się > dowiedzieć czym zajmuje się współpracownik redakcji? Za > odpowiedź z góry dziękuję.

Tym czym do tej pory się zajmował. Plus ma dostęp do żółtych tematów na forum i żółtych zdjęć w galerii.

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez paki 54

arkom napisał(a):

> Bardzo dziękuję za awans. Mam jedno pytanie. Nie znam się > na stanowiskach na tej stronie, dlatego chciałbym się > dowiedzieć czym zajmuje się współpracownik redakcji? Za > odpowiedź z góry dziękuję.

W skrócie: 1) Utrzymać poziom zaangażowania, a najlepiej jeszcze go zwiększyć 2) Jest dużo nieopisanych pętli w mieście, a także inne "braki" w encyklopedii, także tu też masz "pole do popisu" 3) Dodawać niusy z gotowym linkowaniem (patrz: instrukcja do wyrażeń specjalnych), ułatwisz pracę administratorom, co może zaowocować uprawnieniami do bezpośredniego dodawania niusów oraz zwiększyć szanse na dalszy awans, gdyż droga z koloru żółtego do czerwonego jest krótka, kwestia ciągłych prac nad serwisem;)

-- "W 2001 roku rozpoczęto modernizacje wagonów Konstal 105N przerabiając je na 105N2k/S/2000" by Wikipedia

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Luke_Police 159

Dziękuję serdecznie administracji za zaufanie mi i wyróżnienie mnie, widzę, że z pozycji moderatora serwis wygląda trochę bardziej skomplikowanie. Mam nadzieję, że nie zagubię się w korzystaniu z nowych dla mnie narzędzi :)

Technik serwisu :)

wysłane przez PLADAM

Luke_Police napisał(a):

> Dziękuję serdecznie administracji za zaufanie mi i > wyróżnienie mnie, widzę, że z pozycji moderatora serwis > wygląda trochę bardziej skomplikowanie. Mam nadzieję, że > nie zagubię się w korzystaniu z nowych dla mnie narzędzi > :)

Jak będziemy się starać to morze będziemy też tak się cieszyć.

-- Adam --->Volvo nr.1 w Szczecinie.

Adam --->Volvo nr.1 w Szczecinie.

wysłane przez Administracja 0

PLADAM napisał(a):

> morze

Tobie to raczej nie grozi.

wysłane przez goleo2007

Mnie nie przeszkadza, że raczej zawsze będzie kolor zielony ;) Dużo czytam z komisu, lecz nie mam na tyle wiedzy by coś tu podopisywać, ale wiele przydatnych informacji tu znajduję :)

No i najważniejsze: dzięki wam polubiłam bardzo komunikację miejską i zaczęłam się tym interesować, w wyniku czego piszę pracę inżynierską (projekt) na temat zagospodarowania pętli tramwajowej Pomorzany ;)
goleo2007 napisał(a):

> No i najważniejsze: dzięki wam polubiłam bardzo > komunikację miejską i zaczęłam się tym interesować, > w wyniku czego piszę pracę inżynierską (projekt) > na temat zagospodarowania pętli tramwajowej Pomorzany ;)

Cieszy nas to ogromnie, jednak prosimy o stosowanie zasad interpunkcji podczas pisania postów na forum. Przecinki nie gryzą, a zdania wielokrotnie złożone pozbawione interpunkcji są trudne do zrozumienia.

moderator@mkm.szczecin.pl