Forum

Po premii i nagana. Zimno w pociągu nikomu nie zagraża

Kierownik pociągu Interregio do Szczecina odmówił jazdy nieogrzewanym składem, przekonując, że pasażerowie nie zniosą takiej temperatury, skoro na dworze są 3 st. Celsjusza. Za karę szefowie dali mu naganę i odebrali premię.
Kara została anulowana, natomiast kwestia prawidłowego zachowania się wszystkich osób, które uczestniczyły w podejmowaniu decyzji odnośnie pociągu nr 38123, będzie przedmiotem postępowania wyjaśniającego. Sprawa nie wygląda jednak tak jednoznacznie, jak została przedstawiona w mediach – powiedział nam dzisiaj Przemysław Gardoń, dyrektor PR Katowice.

Cytat za Rynkiem Kolejowym - http://www.rynek-kolejowy.pl/19995/Gardon_Kara_dla_kierownika_pociagu_anulowana.htm

wysłane przez MQ 0

wysłane przez djdark 0

mkubien napisał(a):

> Dziś "Barbakan" znów zimny: > http://radio.szczecin.pl/index.php?idp=1&idx=65932http://radio.szczecin.pl/index.php?idp=1&idx=65935

Nie mogłem się powstrzymać :D

http://www.youtube.com/watch?v=uaaU79lNab4

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez MarcinB

djdark napisał(a):

http://www.youtube.com/watch?v=uaaU79lNab4

Hehe, to prawda. Wąsaci kierpocie palą na okrągło. Takie spostrzeżenia z wczoraj. Trasa Łódź-Kutno. 1,5 h jazdy, a kierpoć wypalił ze 4 papierosy w swoim przedziale, a najwięcej chłodu do pociągu też on wprowadzał. Zmodernizowany EN57, ogrzewanie działa (aż za bardzo nawet), ale on między papierosami lata po składzie jak kot z pęcherzem i oczywiście drzwi pomiędzy sekcjami nie jest łaskaw zamknąć za sobą. Trasa Kutno-Szczecin, RE "Mewa". Przekwalifikowana jedynka, cała ciemna, zimna, i pusta. Jedzie tak juz od Warszawy. Dwa nowoczesne wagony, całe pełne, cieplutkie tylko takie jedno małe ale. Wszystkie toalety zapchane i nieczynne. Kiedyś pasażerowie się zdrowo wnerwią na PR i oleją ich wygody i tanie bilety. Znowu będzie płacz i lament, ale to już tylko na własne życzenie.

wysłane przez mxk

mkubien napisał(a):

[ciach]

W REGIO z Gryfina, Kamienia, Świnoujścia czy Stargardu ogrzewanie "własne" to standard (szczególnie w tych porannych). Zabawnie brzmią przy tym deklaracje PR, że oszczędzają, dlatego montują liczniki energii elektrycznej, itp. Zawsze tak było i się nie zmieniło...

-- Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi?

"Myślenie nic nie kosztuje. Płaci się za bezmyślność"