Forum

"Dzidziuś" przybrał nowe szaty

zdjęcie
"Dzidziuś" przybrał nowe szaty
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Korczian

To chyba wiem, gdzie wyparowały nagle SA103. ;) Wszystkie szynobusy mają mieć jednolite barwy?

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez pioko17 38

Korczian napisał(a):

> To chyba wiem, gdzie wyparowały nagle SA103. ;) Wszystkie > szynobusy mają mieć jednolite barwy?

Z tego co pamiętam to tylko dwa idą na remont. Nie wiem czemu jednego nie będą remontować. Może kasy nie mają?
pioko17 napisał(a):

> Z tego co pamiętam to tylko dwa idą na remont. Nie wiem czemu > jednego nie będą remontować. Może kasy nie mają?

Było o tym na forum. W tym roku zastanie zamontowana klima w dwóch SA103, a w następnym roku w trzecim SA103. Przetarg był ogłaszany z możliwością złożenia zamówienia uzupełniającego, więc nie będze konieczny kolejny przetarg.

wysłane przez Korczian

Klimatyzacja - miła sprawa ;)

Szkoda tylko, że tak mocno nie biorą się za EZT :( Po kilkukrotnej przejażdżce Smerfami ciężko się przesiąść do EN57, nawet tych modernizowanych - huk, szum, trzaski. I to ogrzewanie, które albo nie działa, albo grzeje do temperatury sauny. Może jakaś petycja do Urzędu Marszałkowskiego o zakup jakiś nowych jednostek?

Chociaż... To marzenia ściętej głowy...

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez wojtazz 42

Korczian napisał(a):

> Klimatyzacja - miła sprawa ;) >  > Szkoda tylko, że tak mocno nie biorą się za EZT :(

A dlaczego Urząd miałby modernizować nie swój tabor? Niech PR wstawi klimę do EN57 i ED72, niedługo nawet nie będą mieli zbyt dużo ich sprawnych to koszt nie byłby już taki ogromny ;)

> Może jakaś petycja do Urzędu > Marszałkowskiego o zakup jakiś nowych jednostek?

Zakup nowych ezt jest w planach, a kiedy zostanie zrealizowany to już inna para kaloszy :)

wysłane przez Korczian

wojtazz napisał(a):

  > A dlaczego Urząd miałby modernizować nie swój tabor? Niech > PR wstawi klimę do EN57 i ED72, niedługo nawet nie będą > mieli zbyt dużo ich sprawnych to koszt nie byłby już taki > ogromny ;)

Prawda szczera. Nie montują klimy do nich, bo czekają aż się rozpadną. Kwestia czasu ;)

> Zakup nowych ezt jest w planach, a kiedy zostanie zrealizowany > to już inna para kaloszy :)

Taak... Znając życie, to może w 2014 :P Chociaż, może nas czymś zaskoczą?

Vmax>=160 na D29-351!
Korczian napisał(a):

> Taak... Znając życie, to może w 2014 :P Chociaż, może nas > czymś zaskoczą?

Modernizacje: http://www.rynek-kolejowy.pl/19653/19653_Przewozy_Regionalne_zmodernizuja_188_ezetow.htm

Zakupy: http://logistyka.wnp.pl/przewozy-regionalne-chca-kupic-nowoczesne-sklady,119462_1_0_0.html

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez Korczian

Dzisiaj pojawił się na Głównym w Szczecinie. Na pewno teraz jest bardziej przyjemny dla oka :)

Acz pierwsza myśl - "Co ta 136 taka krótka?". :D

Vmax>=160 na D29-351!