Forum

Nietypowy gość czy powrót na stałe?

Dziś pociąg TLK 38107 z Krakowa Płaszowa przyprowadziła do Szczecina lokomotywa 007.

wysłane przez Korczian

Jak dla mnie raczej nietypowy gość. Chociaż, kto wie co IC chodzi po głowie... :)

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez MarcinB

Korczian napisał(a):

> Jak dla mnie raczej nietypowy gość.

Raczej na stałe będzie na tym TLK,

> Chociaż, kto wie co IC chodzi po głowie... :)

Tego to nikt nie wie, ale skoro jedzie przez CMK to raczej przyzwoitość nakazuje podpięcie EP09. Tylko, że i tak rewelacji nie ma, czasowo wyrabia się jak EP07.

BTW, to w końcu to TLK, to jest 38106 czy 38107 ?

wysłane przez Lukasy

Mr_Reaper napisał(a):

> Raczej na stałe będzie na tym TLK,

Na odcinku Kraków - Poznań tak, ale...

> Tego to nikt nie wie, ale skoro jedzie przez CMK to raczej > przyzwoitość nakazuje podpięcie EP09. Tylko, że i tak > rewelacji nie ma, czasowo wyrabia się jak EP07.

... w Poznaniu jest planowo zmiana na EU07. Moje krakowskie źródło twierdzi, że to jednorazowy wybryk.

> BTW, to w końcu to TLK, to jest 38106 czy 38107 ?

I taki, i taki. Nie pamiętam tylko, w którym miejscu "łamie numer" z parzystego na nieparzysty.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Lukasy napisał(a):

> ... w Poznaniu jest planowo zmiana na EU07. Moje krakowskie > źródło twierdzi, że to jednorazowy wybryk.

Tak jest też według rozkładu. Ale pociąg obsługuje BZ Kraków, więc może. No, trzeba będzie sprawdzić, jak będzie jutro.

> I taki, i taki. Nie pamiętam tylko, w którym miejscu "łamie > numer" z parzystego na nieparzysty.

Z tego co pamiętam, to w Kutnie. ;)

BTW W drugą stronę (83106) Barbakana ciągnęła EU07.

wysłane przez Kriz8

pioko17 napisał(a):

> > I taki, i taki. Nie pamiętam tylko, w którym miejscu "łamie > > numer" z parzystego na nieparzysty. > > Z tego co pamiętam, to w Kutnie. ;)

W Kozłowie, Starzynach, w Łodzi na Widzewie i na Chojnach oraz w Zgierzu.

-- Pokemony atakują...

Pokemony atakują...

wysłane przez kalapele

Dzisiaj przyjechała EU07, także jak Leon nie będzie miał lokomotyw to może znowu do nas zawita.

wysłane przez Lutek

Dzisiaj przyjechał EP09-046 w historycznym malowaniu. Brawa dla Krakowskich miłośników koleji za inicjatywę i dla PIC-u za realizację.

Kolej żelazna potrafi być przyjazna.

wysłane przez kalapele

Dzisiaj przyjechała EP09-046, wraca jutro 83106.

wysłane przez kalapele

Dziś na chrobrym przyjedzie EP09 chyba 011 i pewnie jutro 8102 pojedzie do Wwa

wysłane przez pioko17 38

kalapele napisał(a):

> Dziś na chrobrym przyjedzie EP09 chyba 011 i pewnie jutro > 8102 pojedzie do Wwa

A to pewna informacja? Skąd wiesz?

wysłane przez kalapele

pioko17 napisał(a):

> A to pewna informacja? Skąd wiesz?

Jak bym ci powiedział, musiał bym cię zabić ;) Żartuję. Informację mam z Poznania. A wie ktoś czy faktycznie ta 9 przyjechała? I pojechała dzisiaj 8102?

-- Jestem z Kozanowa czytaj jestem Kozakiem

wysłane przez Mareczek 5

kalapele napisał(a):

> Jak bym ci powiedział, musiał bym cię zabić ;) > Żartuję. Informację mam z Poznania. > A wie ktoś czy faktycznie ta 9 przyjechała? I pojechała > dzisiaj 8102?

Nie potwierdzę, ale za to mogę dodać że na Prusie przyjechała dzisiaj także EP09, w barwach IC.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez mxk

Mareczek napisał(a):

> Nie potwierdzę, ale za to mogę dodać że na Prusie przyjechała > dzisiaj także EP09, w barwach IC.

Przyjechała i wróciła z "Prusem" - EP09-038.

-- Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi?

"Myślenie nic nie kosztuje. Płaci się za bezmyślność"