Forum

Jeden z ciekawszych pociągów nowego RJ 2010/2011 - EC ze...

zdjęcie
Jeden z ciekawszych pociągów nowego RJ 2010/2011 - EC ze Szczecina do Pragi
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Zobaczymy jak długo pojeździ... Schipchol/Amsterdam mimo mizernej frekwencji (przynajmniej patrząc na ilości pasażerów wsiadających/wysiadających w Szczecinie) jeździł 6 lat - dłużej niż niejeden krajowy PICowy wynalazek...
michaux napisał(a):

> Zobaczymy jak długo pojeździ... Schipchol/Amsterdam mimo > mizernej frekwencji (przynajmniej patrząc na ilości > pasażerów wsiadających/wysiadających w Szczecinie) > jeździł 6 lat - dłużej niż niejeden krajowy PICowy > wynalazek...

Przez te sześć lat zrobiłem tym pociągiem ponad 20 kółek Sz-n-Bln-Sz-n. Rzeczywiście do Angermünde podróżowało może 20-30 pasażerów, im bliżej Berlina, tym więcej osób. Pociąg dowoził przede wszystkim ludzi spod Berlina do stolicy, a przy okazji wydłużono go do Szczecina. Gdyby nie ten cyrk z biletami, myślę, że pociąg utrzymałby się (popularność połączeń do Berlina rośnie).

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
Jakby Beton PIC zgodziłby się na przystąpienie do BBT to frekwencja wynosiłaby o wiele więcej. Założę się że w RE do Berlina zastępujący "Amsterdama" ma frekwencje 100%. A wie ktoś, jaki VT go obsługuje? 628? :/
pioko17 napisał(a):

> Jakby Beton PIC zgodziłby się na przystąpienie do BBT to > frekwencja wynosiłaby o wiele więcej. Założę się że w RE > do Berlina zastępujący "Amsterdama" ma frekwencje 100%. A wie > ktoś, jaki VT go obsługuje? 628? :/

Oczywiście, ja dzięki BBT zorganizowałem 4 wycieczki klasowe, koszt na osobę wynosił ok. 30 zł razem z ubezpieczeniem ( w porównaniu do wycieczek autokarowych oszczędność 40 zł na osobę). Ale PIC zaczął szaleć i przypuszczam, że frekwencja spadła do zera, bo nikomu nie chciało się kupować paru biletów. A jak to jest z tym RE? Tu BBt jest honorowany od Szczecina?

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
paki napisał(a):

> A jak to jest z tym RE? Tu BBt jest honorowany od > Szczecina?

Jest honorowany.
pioko17 napisał(a):

> Jest honorowany.

No to trzeba skoczyć przed świętami na Weihnachtsmarkt :D Pociągiem oczywiście, bo trudno po grzanym winie za kółko wsiadać :D

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
pioko17 napisał(a):

> Założę się że w RE > do Berlina zastępujący "Amsterdama" ma frekwencje 100%. A wie > ktoś, jaki VT go obsługuje? 628? :/

No to byś przegrał, bowiem frekwencja porannego Berlina wynosi na oko 30%, powrotnego mniej więcej tyle samo. Zobaczymy jak będzie w weekend ale 100% frekwencji temu pociągowi nie wróżę.

-- Ten trzeci i najgłupszy...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
marko napisał(a):

> No to byś przegrał, bowiem frekwencja porannego Berlina wynosi na > oko 30%, powrotnego mniej więcej tyle samo. Zobaczymy jak będzie > w weekend ale 100% frekwencji temu pociągowi nie wróżę.

A czy w ogóle któryś z tych niemco-ciągów ma frekwencję 50% kiedykolwiek?

-- Miłośnik i pracownik... dwa pojęcia w konflikcie ze sobą...
MaK napisał(a):

> A czy w ogóle któryś z tych niemco-ciągów ma frekwencję 50% > kiedykolwiek?

Bywają takie kursy. Np. po godzinie 15 kurs do Lubeki ma tak mniej więcej 50% zapełnienia. W starym rozkładzie ostatni z Angermunde i do Potsdamu miały frekwencję myślę, że ponad 50%.

-- Ten trzeci i najgłupszy...
marko napisał(a):

> Bywają takie kursy. Np. po godzinie 15 kurs do Lubeki ma tak mniej > więcej 50% zapełnienia. W starym rozkładzie ostatni z Angermunde i > do Potsdamu miały frekwencję myślę, że ponad 50%.

W wakacje przedostatni z Angermunde miał frekwencję 100%, więc zapewne nowy RE w wakacje będzie miał taką frekwencję.
pioko17 napisał(a):

> W wakacje przedostatni z Angermunde miał frekwencję 100%, więc > zapewne nowy RE w wakacje będzie miał taką frekwencję.

Wiesz, jak Schipol kończył bieg w Angermünde i dalej do Szczecina KKA z powodu remontu torów, to miałem niezłą akcję :D Wycieczka klasowa, prawie 40 osób, zgłosiłem PKP, żeby od razu dwa autobusy podstawili, bo się ludzie nie pomieszczą, ale PKP upierało się, że jeden wystarczy. W jedną stronę wystarczył, w drugą, cóż okazało się, że poza nami były jeszcze dwie wycieczki :D W Angermünde stały trzy autobusy :) Więc z tą frekwencją, to tak naprawdę zależy od pory roku.

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi