Forum

Protest w sprawie rozkładu jazdy

Szczecin został praktycznie odcięty komunikacyjnie od Warszawy! - ludzie niezadowoleni ze zmiany rozkładu jazdy ślą do kolejarzy listy protestacyjne.
Protest w sprawie rozkładu jazdy

wysłane przez pioko17 37

Niektórzy ludzie to myślą tylko o sobie... Jakby nocny miał przyjeżdżać do Warszawy po 7? To w poprzednim RJ było źle, bo nie można było się na nic przesiąść. Jak przyjeżdżałem do Warszawy to chwilę wcześniej uciekał mi mój pociąg. Teraz jest dobrze, bo mogę spokojnie się przesiąść.

Jedynym rozwiązaniem jest przywrócenie dawnego rozkładu. Moim zdaniem najlepiej było w 2007 roku, gdy "Terespol" przyjeżdżał do stolicy o 5.50, a "Hotel" o 8.10.
Re: Protest w sprawie rozkładu jazdy

wysłane przez Bodek

pioko17 napisał(a):

>  > Jedynym rozwiązaniem jest przywrócenie dawnego rozkładu. > Moim zdaniem najlepiej było w 2007 roku, gdy "Terespol" > przyjeżdżał do stolicy o 5.50, a "Hotel" o 8.10.

Ale do tego układu połączeń powrotu już nie będzie. Natomiast jest możliwa zmiana (korekta) RJ obecnego nocnika Świnoujście - Lublin, tak by do Wawy przyjeżdżał około 7 rano. Moim zdaniem to zmiana konieczna, bo większość ludzi korzysta z tego pociągu właśnie w podróżach (najczęściej służbowych) do Warszawy. A co tam można robić o 5 rano, kiedy wszystkie spotkania zaczynają się około 9-10?