Forum

Bilet Podróżnika ważny dłużej

wysłane przez Ferrix 8

W noworoczny weekend bilety: Podróżnika (ważny w TLK-ach) i Weekendowy (w TLK i EIC) będą ważne dłużej - już od czwartku 30 grudnia od 19:00 aż do poniedziałku, 3 stycznia do 23:59 (informacja na podstawie telegramu PKP InterCity z dnia 28 grudnia 2010)

-- Stettin, okolice MTiK (ZN)...

Szczecin /ZP, okolice MTiK...

wysłane przez MarcinB

Fenix napisał(a):

> W noworoczny weekend bilety: Podróżnika (ważny w TLK-ach) > i Weekendowy (w TLK i EIC) będą ważne dłużej - już od > czwartku 30 grudnia od 19:00 aż do poniedziałku, 3 stycznia > do 23:59 (informacja na podstawie telegramu PKP InterCity z > dnia 28 grudnia 2010)

Co przy spóźnieniach pociągów, a zwłaszcza EIC, stanowi całkiem słuszną koncepcję ;)
Mr_Reaper napisał(a):

> Co przy spóźnieniach pociągów, a zwłaszcza EIC, stanowi > całkiem słuszną koncepcję ;)

Nie wiem co mają opóźnienia EIC do ważności tych biletów. Normalnie byłyby ważne do poniedziałku do 6:00, a do tej godziny nie wiem gdzie byś mógł w ogóle dojechać jakimś EIC-kiem...

-- Stettin, okolice MTiK (ZN)...

Szczecin /ZP, okolice MTiK...

wysłane przez MarcinB

Fenix napisał(a):

[ciach]

Nic nie mają, to był żart z opóźnień rzędu kilku godzin w pociągach prestiżowego przewoźnika (ciekawe czy dają w takich przypadkach po drugim batoniku?), ciągłych awarii superhiperszybkich lokomotyw, ogólnej niewiedzy w punktach informacyjnych IC i ogólnego bałaganu na torach. Mógłbym to oczywiście rozrysować, ale nie chce misiem.
Mr_Reaper napisał(a):

> to był żart z opóźnień rzędu kilku godzin w > pociągach prestiżowego przewoźnika, ciągłych awarii > superhiperszybkich lokomotyw, ogólnej niewiedzy w punktach > informacyjnych IC i ogólnego bałaganu na torach.

To teraz ja pożartuję trochę: u konkurencyjnego przewoźnika wszystko jeździ punktualnie, nic nie odwołują, awarie nie występują, wszyscy wszystko wiedzą, nie ma bałaganu i ogólnie jest doskonale. Koniec żartów, a teraz całkiem serio: bałagan jest we wszystkich spółkach kolejowych poczynając od PKP PLK, przez Arrivę, KM, a na PKP IC i PR kończąc.

-- Stettin, okolice MTiK (ZN)...

Szczecin /ZP, okolice MTiK...

wysłane przez MarcinB

Fenix napisał(a):

[ciach]

Twój post tyczył IC, moja odpowiedź tyczyła IC, więc czemu wyjeżdżasz z argumentem, że w USA murzynów biją? Załóż wątek o PR to też sobie z nich będę dworował, a mam co opowiadać.