Forum

Ostatnia 201Ek opuściła Szczecin na zawsze

Kilka dni temu 2030, ostatnia przedstawicielka typu 201Ek, została oficjalnie przypisana do CT Tarnowskie Góry, gdzie zostały zgrupowane wszystkie przedstawicielki tej serii. 6 marca widziano, gdy lokomotywa ta opuszczała lokomotywownię SPC.

wysłane przez Marcel

Nie wiem kolego jakich masz informatorów ale info merytorycznie rozmija się z prawdą. ET22-2030 zeszła z ilostanu 25-01-2011, a to że tutaj przyjeżdża to nic dziwnego, w końcu przy obecnej gospodarce taborem można spotkać lokomotywy z całej sieci, nawet te z Białegostoku czy Małaszewicz.
Jak wtedy ją widziałem, to miała napisane na pudle Zachodniopomorski Zakład Spółki. ;) Poza tym żadnej informacji nie było, więc napisałem. ;) Można poprawić na 25.1.2011. ;)
pioko17 napisał(a):

> Jak wtedy ją widziałem...

No to w końcu kiedy? 25.01.2011 czy 06.03.2011?

To, że lokomotywa jest przypisana do danej szopy, nie znaczy, że jeździ tylko w jej obrębie. Byki u nas goszczą z całej polski. Bardzo często z Tarnowskich Gór.

Taka sytuacja jest także w PR. Ot chociaż białostockie kible.

-- Miłośnik i pracownik... dwa pojęcia w konflikcie ze sobą...
pioko17 napisał(a):

> Jak wtedy ją widziałem, to miała napisane na pudle > Zachodniopomorski Zakład Spółki. ;)

Nie sugerowałbym się napisami na pudle bo są one dla wielu lokomotyw nieaktualne, np ET22-845 przez rok czasu po przekazaniu na stan CT Pomorski miała na pudle nasz przydział bo ktoś nie zmienił. Tutaj jest tak samo, a można przytoczyć i ciekawostkę, że niektóre lokomotywy w ciągu jednego miesiąca były na stanie w 3 Zakładach.

> Poza tym żadnej informacji nie było, więc napisałem. ;)

ET22-2032 CT Zachodniopomorski -> CT Górnośląski (na stan) [ od 2010-12-03] Rybnik ET22-2036 CT Zachodniopomorski -> CT Górnośląski (na stan) [ od 2010-12-03] Rybnik ET22-2028 CT Zachodniopomorski -> CT Górnośląski (na stan) [ od 2010-12-09] Rybnik ET22-2034 CT Zachodniopomorski -> CT Śląski (na stan) [ od 2011-01-17] Rybnik ET22-2030 CT Zachodniopomorski -> CT Śląski (na stan) [ od 2011-01-25] Rybnik

Pisałem wcześniej, że jak znajdę chwilkę wolnego to dokonam aktualizacji naszej księgi taborowej, więc cierpliwości :)