Forum

Nowości w serwisie

Ostatnimi czasy w naszym serwisie zachodzą dość gruntowne zmiany. Z okazji nadejścia wiosny mamy przyjemność przekazać Wam do dyspozycji nowy serwis w ramach naszego portalu. Nową część można znaleźć pod adresem statki.mkm.szczecin.pl.

wysłane przez lhb178 19

Normalnie aż mi się PioSta vel ant przypomniał :) (hint: pl.misc.transport).

wysłane przez Robert 5

lhb178 napisał(a):

> Normalnie aż mi się PioSta vel ant przypomniał :) (hint: > pl.misc.transport).

Dokładnie tak samo mi się skojarzyło :D Czekam zatem na rozkład wodolotów :]

wysłane przez MarcinB

Robert napisał(a):

> Dokładnie tak samo mi się skojarzyło :D > Czekam zatem na rozkład wodolotów :]

Wodolot jest jeden i się nie rozkłada, a tylko rdzewieje.

wysłane przez maciekos95 3

Robert napisał(a):

> lhb178 napisał(a):

> > Normalnie aż mi się PioSta vel ant przypomniał :) (hint: > > pl.misc.transport). >  > Dokładnie tak samo mi się skojarzyło :D > Czekam zatem na rozkład wodolotów :]

A może to kolejny żarcik od adminów?

wysłane przez lukaszenko 16

A czy zdjęcia promów samochodowych takich jak kursują po Odrze np. w Milsku czy Przewozie (o ile zdjęcia i filmy mogą być z innych części kraju) zostaną dodane? Oczywiście jeśli spełnią wymagania galerii.

-- CROSS FM - Super radio internetowe. Moja ramówka(Dj Jawor) na stornie radia(poszukajcie w google) :D

wysłane przez stoch

Jak byłem na komunikacyjnym KOMISie to myślałem, że ten nowy dział to żart na Prima Aprilis, ale się myliłem ;D

wysłane przez MaK

Kto leci na foty na Bałtyk pojutrze? Ja mam ponton plażowy i dwa pagaje. Szukam chętnego do wiosłowania...

wysłane przez MarcinB

MaK napisał(a):

> Kto leci na foty na Bałtyk pojutrze? Ja mam ponton plażowy > i dwa pagaje. Szukam chętnego do wiosłowania...

Ja się piszę, ale nie do wiosłowania. W zamian proponuję wielki gar grochówki i drugi mniejszy fasoli po bretońsku. Myślę, że do napędu wystarczy.

wysłane przez Lukasy

MaK da wiosła, Ty dasz grochówkę a ja dam słowo, że będę jadł z apetytem :D

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez stoch

MaK napisał(a):

> Kto leci na foty na Bałtyk pojutrze? Ja mam ponton plażowy > i dwa pagaje. Szukam chętnego do wiosłowania...

Ponton plażowy... Mhmm... Ja bym wnioskował za przepłynięciem się wpław w kierunku Bornholmu, ewentualnie można gdzieś na Regalicy kajaki pofocić ;) Tylko nie wiem czy niedziela to dobry termin, bo ma padać i jak mielibyśmy na Bornholm płynąć, to trochę zmokniemy, więc proponuję w nocy z soboty na niedzielę. Tylko pamiętać o statywach! :)

wysłane przez lukaszenko 16

To skoro już są statki, jest kolej i komunikacja miejska, to może jeszcze PKS (i tym podobne) oraz transport lotniczy?? :D

wysłane przez Korczian

PKS i transport lotniczy?! To ja żądam serwisu związanego z poruszaniem się na rowerach ;D

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez stoch

lukaszenko napisał(a):

> To skoro już są statki, jest kolej i komunikacja miejska, > to może jeszcze PKS (i tym podobne) oraz transport lotniczy?? > :D

No PKS to nie najgorszy pomysł :)

wysłane przez lukaszenko 16

stoch napisał(a):

> No PKS to nie najgorszy pomysł :)

Rzeczywiście z lotnictwem trochę przegiąłem, ale PKS też służy jako komunikacja w mieście, ale też jako komunikacja podmiejska. Więc PKS, jak napisał stoch, nie byłby złym pomysłem.

-- CROSS FM - Super radio internetowe. Moja ramówka(Dj Jawor) na stornie radia(poszukajcie w google) :D

wysłane przez MlodyS53 78

lukaszenko napisał(a):

> Rzeczywiście z lotnictwem trochę przegiąłem, ale PKS też > służy jako komunikacja w mieście, ale też jako komunikacja > podmiejska. Więc PKS, jak napisał stoch, nie byłby złym > pomysłem.

PKS można podciągnąć pod KM. Ja bym wnioskował za prywatnymi połączeniami BUS-owymi.

-- SPPK... Najlepsza zajezdnia...

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez lukaszenko 16

MlodyS53 napisał(a):

> PKS można podciągnąć pod KM. Ja bym wnioskował za prywatnymi > połączeniami BUS-owymi.

Tylko że PKS, a także prywatne busy, nie jeżdżą tylko po Szczecinie i jego okolicach. Przecież szczeciński PKS obsługuje np. połączenie do Jeleniej Góry, a któryś z prywatnych przewoźników do Kołobrzegu, a to już do Szczecina nie należy. Jeśli już, to osobna zakładka na zasadzie "Statków"(w tym że tutaj byłby PKS i prywatni przewoźnicy). Ot moja propozycja :D

-- CROSS FM - Super radio internetowe. Moja ramówka(Dj Jawor) na stornie radia(poszukajcie w google) :D

wysłane przez Luke_Police  163

stoch napisał(a):

> No PKS to nie najgorszy pomysł :)

Gdyby powstał komisowy dział PKS, byłby to z pewnością najbardziej pesymistyczny dział tego serwisu. Co miesiąc mielibyśmy informacje o cięciach kursów w rozkładzie jazdy i wypieraniu kolejnych połączeń przez prywatne busy. Jeżeli dział byłby ogólnopolski, z pewnością kilka razy w roku pojawiłyby się informacje o likwidacji/upadłości/bankructwie kolejnego PKS-u. Prawda jest taka, że komunikacja podmiejska PKS powinna funkcjonować na podobnych zasadach jak miejska, czyli być dotowana przez samorządy na zasadzie stawki za wozokm dla przewoźnika, który spełnił warunki i wygrał przetarg. PKS-y które w takich gminach działają (w naszych okolicach należą do nich Dobra, Gryfino i Kołbaskowo, a więc PKS Szczecin) mają to szczęście przyzwoicie trzymać się na rynku. Pozostałe systematycznie się kurczą, likwidując kolejne nieopłacalne połączenia oraz wyeksploatowane autobusy, do czego w dużej mierze przyczynia się nieuczciwa konkurencja prywatnych firm, a także błędy popełniane przez zarządy firm PKS.

-- "Po tramwaj przyjechał zapasowy motorniczy, który zawiózł go do zajezdni" - Gazeta Wyborcza o zgubionym na trasie wagonie T6A2D.

Technik serwisu :)

wysłane przez djdark  0

Dziękujemy wszystkim którzy brali udział w tym małym żarcie ;) Serwis już nie jest dostępny. Tym którzy się nie nabrali gratulujemy ;)

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez maciekos95 3

djdark napisał(a):

> Dziękujemy wszystkim którzy brali udział w tym małym > żarcie ;) Serwis już nie jest dostępny. Tym którzy się > nie nabrali gratulujemy ;)

No no, to jednak fajny pomysł mieliście, nie tylko ta "rewolucja". A jeśli o mnie chodzi, to tak właśnie nie byłem pewny, czy to żart czy nie (patrz: mój poprzedni post w tym wątku).

wysłane przez Tatra108 10

djdark napisał(a):

> Dziękujemy wszystkim którzy brali udział w tym małym > żarcie ;) Serwis już nie jest dostępny. Tym którzy się > nie nabrali gratulujemy ;)

Gdyby to było www.mkm.świnoujście.pl to spokojnie dział statki mógłby być, chociaż skoro Szczecin to miasto portowe to statki też mogą być jako część transportu naszego miasta.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja