Forum

Pociąg osobowy relacji Koszalin - Szczecin minął...

zdjęcie
Pociąg osobowy relacji Koszalin - Szczecin minął przejazd w okolicach miejscowości Lipce
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
W sygnaturce zdjęcia jest literówka - powinna być Klępnica a nie Klepnica :)
wojtazz napisał(a):

> W sygnaturce zdjęcia jest literówka - powinna być > Klępnica a nie Klepnica :)

Też tak myślałem, ale nie byłem pewien. Nazwę skopiowałem ze spisu Mareczka, który widnieje jako wykaz stacji i przystanków załączonych do formularza dodawania zdjęcia. Oczywiście linia 380.

http://kolej.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1160329616.forum&which=08

-- "Po tramwaj przyjechał zapasowy motorniczy, który zawiózł go do zajezdni" - Gazeta Wyborcza o zgubionym na trasie wagonie T6A2D.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> wojtazz napisał(a):

> > W sygnaturce zdjęcia jest literówka - powinna być > > Klępnica a nie Klepnica :) >  > Też tak myślałem, ale nie byłem pewien.

Literówka literówką, ale zdjęcie fajne, bo motyw przedni - moim zdaniem jeden z najciekawszych na linii nr 202. Kiedyś też kilka razy tam byłem i zrobiłem kilka fotek, w tym kultowe IR Mare Balticum. Niestety zdjęcia wyszły marnej jakości, bo takim też sprzętem wówczas dysponowałem, a i umiejętności też chyba jeszcze nie te ...
Bodek napisał(a):

> Literówka literówką, ale zdjęcie fajne, bo motyw przedni - > moim zdaniem jeden z najciekawszych na linii nr 202.

Coś ciekawego trzeba było przywieźć z tygodniowego urlopu w okolicach Świdwina ;). W zasadzie, gdyby pójść na górkę, którą miałem przed sobą po lewej i użyć szerokiego kąta, można by też uchwycić efektowną hałdę kruszywa przy Zakładzie Górniczym w Lipcach.

-- "Po tramwaj przyjechał zapasowy motorniczy, który zawiózł go do zajezdni" - Gazeta Wyborcza o zgubionym na trasie wagonie T6A2D.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

>  > Coś ciekawego trzeba było przywieźć z tygodniowego urlopu w > okolicach Świdwina ;). W zasadzie, gdyby pójść na górkę, > którą miałem przed sobą po lewej i użyć szerokiego kąta, > można by też uchwycić efektowną hałdę kruszywa przy > Zakładzie Górniczym w Lipcach.

Nawet bez zmiany pozycji, a ze zmianą ogniskowej na 70 - 80 powinno Ci się to udać bez problemu.