Forum

Letnia sesja awansowa

Czerwiec - dla uczniów i studentów czas podsumowania ich ciężkiej pracy w szkole, na uczelni. My, administratorzy Serwisu KOMIS, również postanowiliśmy podsumować ostatnie parę miesięcy działalności użytkowników i nagrodzić tych najaktywniejszych.

wysłane przez Tatra108 9

Gratulacje ;D

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez paki 54

O proszę! Bardzo dziękuję za wyróżnienie i gratuluję wszystkim pozostałym awansującym. Przez te pół roku użytkownicy wykonali kawał dobrej roboty, oby tak dalej!

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez zack1989 12

Bardzo przyjemna wiadomość. Dzięki za podwójne wyróżnienie i gratulację dla innych :)

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez bartez 328

zack1989 napisał(a):

> Bardzo przyjemna wiadomość.

Ja też jestem mile zaskoczony:) Dziękuje i gratuluję pozostałym.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez LinX 13

bartez napisał(a):

> Ja też jestem mile zaskoczony:) Dziękuje i gratuluję > pozostałym.

Również dziękuję! :-)

wysłane przez mxk

LinX napisał(a):

> Również dziękuję! :-)

Nie przychodzi mi do głowy nic innego, jak tylko podziękować i pogratulować pozostałym użytkownikom ;)

"Myślenie nic nie kosztuje. Płaci się za bezmyślność"
:)

wysłane przez margor

Miło mi :) Gratulacje dla Kolegów.

wysłane przez MlodyS53 62

margor napisał(a):

> Miło mi :) Gratulacje dla Kolegów.

Nie zostaje mi nic innego jak podpisać się pod tymi słowami. Również dziękuję za uznanie i gratuluję pozostałym.

-- SPPK Police - mimo wielu, wielu, trudów istnieje już 14 lat.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez Mariusz_W

Miłe zaskoczenie, dziękuję. A pozostałym oczywiście gratuluję.

wysłane przez LLUZNIAK

...to nie pozostaje mi nic innego jak... Chciałem podziękować mamie i tacie, cioci Frani, wujkowi Zenkowi, stryjence, bratu ciotecznemu, prababci, szwagierce, Pani Ani z kiosku, Teresce z przystanku, no i Heńkowi ze schodów przejścia podziemnego. Oczywiście w podziękowaniach nie mogłoby zabraknąć także Pana Waldemara który budował mi dach i Zosi z którą siedem lat temu jechałem jeden przystanek 11'ką i nigdy się już więcej nie spotkaliśmy! ;) ;) Aaaa, no i tak przy okazji to gratuluję :P
;)

wysłane przez pioko17 37

Równiez chciałem podziękować. Przepraszam że tak późno, ale byłem na wyjeździe i nie miałem dostępu do internetu. Dziękuję, ze zostałem doceniony. :D