Forum

Kropka nad Pendolino postawiona

Wraz z podpisaniem umowy z Centrum Unijnych Projektów Transportowych na dofinansowanie projektu z funduszy Unii Europejskiej w dniu 17 sierpnia PKP Intercity zakończyło proces pozyskiwania finansowania na zakup 20 składów zespołowych.

wysłane przez pioko17 37

Na zakupie składów zespołowych skorzysta dużo więcej pasażerów, gdyż nasze wszystkie najlepsze pociągi kursujące na tej linii, a mianowicie „Kościuszko”, „Kaszub”, „Górnik”, „Krakus” przejdą na inne linie, na których takiego taboru do tej pory nie było. Zaczną więc jeździć do Bydgoszczy, Olsztyna, czy Szczecina – zaznaczył Malinowski.

A to teraz nie jeżdżą? ;) Chciałbym zauważyć, że Chrobry w obecnej chwili jest oceniany jako najlepszy z Polskich EIC (2x159A, 158A i 145Ac). Widzę, że nowy prezes sam nie wie, co ma w swojej firmie. ;)

Mam nadzieję, że za jego słowami kryje się polepszenie oferty między Szczecinem a stolicą, która aktualnie jest mizerna.
pioko17 napisał(a):

> A to teraz nie jeżdżą? ;) Chciałbym zauważyć, że > Chrobry w obecnej chwili jest oceniany jako najlepszy z > Polskich EIC (2x159A, 158A i 145Ac). Widzę, że nowy prezes > sam nie wie, co ma w swojej firmie. ;)

Myślę, że chodzi mu też o lokomotywy, bo nie będzie co zrobić z "dziewiątkami". Taurusy pewnie w całości będą ciągnąć za granicę.

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"