Forum

Szczęśliwie, nie wszystkie "fiaty" zostały pocięte

zdjęcie
Szczęśliwie, nie wszystkie "fiaty" zostały pocięte
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Dzisiaj SU45-089 stała w peronie na Głównym z wagonem pomiarowym.
wojtazz napisał(a):

> Dzisiaj SU45-089 stała w peronie na Głównym z wagonem > pomiarowym.

Podobno mieli mierzyć nadodrzanke.
MaK napisał(a):

> Podobno mieli mierzyć nadodrzanke.

Stonki są za słabe na tego typu pomiary? Czy 90 maksymalna prędkość jest za mała? Na Nadodrzance szału z prędkością nie ma, ale gdzieś chyba jest szlakowa 100...
wojtazz napisał(a):

> MaK napisał(a):

>  > > Podobno mieli mierzyć nadodrzanke. >  > Stonki są za słabe na tego typu pomiary? Czy 90 maksymalna > prędkość jest za mała? Na Nadodrzance szału z prędkością > nie ma, ale gdzieś chyba jest szlakowa 100...

Pomiary mają odbywać się z maksymalną prędkością, jaka jest możliwa do osiągnięcia na danym szlaku. Tyle teorii, bo praktyka to weryfikuje - SU45 na linii Poznań - Warszawa, czy zeszłoroczna "stonka" na Nadodrzance, gdzie 100 oczywiście jest.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Pomiary mają odbywać się z maksymalną prędkością, jaka jest > możliwa do osiągnięcia na danym szlaku. Tyle teorii, bo praktyka > to weryfikuje - SU45 na linii Poznań - Warszawa, czy zeszłoroczna > "stonka" na Nadodrzance, gdzie 100 oczywiście jest.

100 na nadodrzance jest na sporym jej kawałku, np. od Czerwieńska do Rzepina jest praktycznie non stop "stówka", i o ile się nie mylę to od Kowalowa do Kostrzyna też jest 100. Nie wiem jak na fragmencie Zachodniopomorskim, ale na lubuskim w ok. 60-70% jest 100.

-- Robiła babcia na drutach. Przejechał tramwaj i spadła.
lukaszenko napisał(a):

>  > 100 na nadodrzance jest na sporym jej kawałku, np. od Czerwieńska > do Rzepina jest praktycznie non stop "stówka", i o ile się nie > mylę to od Kowalowa do Kostrzyna też jest 100. Nie wiem jak na > fragmencie Zachodniopomorskim, ale na lubuskim w ok. 60-70% jest 100.

U nas stówa jest też na kilku odcinkach, przy czym głównie po torze nr 1. Kostrzyn - Godków, w okolicach szlaku Dolna Odra - Gryfino i od Podjuch do Portu SPC (tu nawet 110).
Bodek napisał(a):

> U nas stówa jest też na kilku odcinkach, przy czym głównie po torze > nr 1. > Kostrzyn - Godków, w okolicach szlaku Dolna Odra - Gryfino i od > Podjuch do Portu SPC (tu nawet 110).

Dokładnie jest 100km/h na torze 1 od bodajże semafora wjazdowego do Dolnej od Krzywina, aż do wjazdowego w Daleszewie od Podjuch. Z tym, że w Gryfinie jest 50km/h od perony do wiaduktu. Od Podjuch do SPC jest szlakowa 110. Ale usiana WOSami w postaci 50, 70, 80...