Forum

Tak dla Szybkiej Kolei Miejskiej w Szczecinie

Komisja do spraw rozwoju, promocji i gospodarki morskiej pozytywnie wypowiedziała się na temat uruchomienia w Szczecinie szybkiej kolei. Teraz sprawa trafi do prezydenta miasta i marszałka województwa.

wysłane przez margor

Dobre chęci, ale to jak zwykle za mało... Sens miałoby stworzenie połączenia Police - Stargard, a nie tylko osiedle Słoneczne.
margor napisał(a):

> Dobre chęci, ale to jak zwykle za mało... Sens miałoby > stworzenie połączenia Police - Stargard, a nie tylko > osiedle Słoneczne.

Faktycznie znam kilka osób w Policach, którym by się takie połączenie bardzo przydało. Ale znam też takie, które skorzystałyby na bezpośrednim połączeniu do Goleniowa lub Gryfina. Obecnie dojazd transportem publicznym z Polic do wspomnianych miast wymaga przynajmniej dwóch przesiadek.

-- Czytanie oraz interpretacja tego posta bez zrozumienia jego treści oraz kontekstu surowo wzbronione!

Technik serwisu :)
[ciach]

No tak. Zrezygnujmy z połączenia 3 wielkich osiedli, bo ciężko się na Głownym czy Zdrojach przesiąść w często kursujące składy na Stargard/Goleniów/Gryfino.

Uważam, że połączenie do Słonecznego to dobry pomysł. Sam mieszkając na Słonecznym do miasta jeżdżę... pociągiem. Zostawiam auto na Zdrojach czy Dąbiu i jadę PKP, bo jest szybciej.

Choć szczerze... jak to wypali, to nie pije piwa przez rok ;)
MaK napisał(a):

> Choć szczerze... jak to wypali, to nie pije piwa przez rok ;)

Co za poświęcenie. Warte zapamiętania..... :)

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
MaK napisał(a):

> No tak. Zrezygnujmy z połączenia 3 wielkich osiedli, bo > ciężko się na Głownym czy Zdrojach przesiąść w często > kursujące składy na Stargard/Goleniów/Gryfino.

Przecież nikt w wątku nie mówił, żeby z pomysłu rezygnować.

-- Czytanie oraz interpretacja tego posta bez zrozumienia jego treści oraz kontekstu surowo wzbronione!

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Przecież nikt w wątku nie mówił, żeby z pomysłu rezygnować.

Mi też nie chodzi, że miałbym bahn pod oknem. Ale sądzę, że lepsza wersja jest przesiadkowa. Zresztą, marzenia ściętej głowy ;)